Olympijský běh

V Městském parku v Plané zažili žáci naší školy olympijskou atmosféru! Za podpory nejen svých spolužáků, ale i nemála rodičů, vyběhli v 10 hodin a 15 minut na trať dlouhou 1km spolu s dalšími více než 50.000 žáky po celé ČR a poměřili své síly se svými kamarády. 

Partnerem celé akce byl Olympijský výbor a firma T-Mobile, která všem běžcům věnovala diplomy, účastnické medaile a sladké odměny, nejrychlejším děvčatům a chapcům navíc drobné dárky. V cíli si děti své diplomy a medaile vyzdobily barvami, které poskytl další z partnerů - firma KOH-I-NOOR.

Děkujeme všem zúčastněným sportovcům, panu Eidelpesovi za krásné fotografie a firmě Lieblprint za vytištěná startovní čísla, která si děti jistě rádi ponechají jako památku na olympijský závod. FOTOGALERIE  

                                                                                              

 

Základní škola Planá, příspěvková organizace vznikla sloučením škol Základní škola Planá, náměstí Svobody a Základní škola Planá, Na Valech rozhodnutím rady města Planá 7. 12. 2011 s účinností od 1. 7. 2012. Sloučením obou základních škol byla vytvořena základní škola, která má významné postavení v oblasti, je spádovou školou pro okolní obce, počtem žáků i pedagogických pracovníků se řadí k větším školám.