Olympijský běh 2018

Opět po roce se v Městském parku v Plané zapojili žáci naší školy do celorepublikové oslavy Olympijského dne! Na trati dlouhé 1km změřili své síly se spolužáky a zažili si sportovní atmosféru srovnatelnou s velkými závody.

Partnerem celé akce byl Olympijský výbor a firma T-Mobile, která všem běžcům věnovala diplomy, účastnické medaile a sladké odměny. Nejrychlejší děvčata a chlapci si díky podpoře SRPŠ vybojovali krásná olympijská trička a sladké odměny. V cíli si děti své diplomy vyzdobily pastelkami, které poskytl další z partnerů - firma KOH-I-NOOR.

Děkujeme všem zúčastněným sportovcům a pedgogům a tiskárně Lieblprint za vytištěná startovní čísla, která si děti jistě rády ponechají jako památku na olympijský závod.   FOTOGALERIE