Olympijský běh 2018

Opět po roce se v Městském parku v Plané zapojili žáci naší školy do celorepublikové oslavy Olympijského dne! Na trati dlouhé 1km změřili své síly se spolužáky a zažili si sportovní atmosféru srovnatelnou s velkými závody. 

Partnerem celé akce byl Olympijský výbor a firma T-Mobile, která všem běžcům věnovala diplomy, účastnické medaile a sladké odměny. Nejrychlejší děvčata a chlapci si díky podpoře SRPŠ vybojovali krásná olympijská trička a sladké odměny. V cíli si děti své diplomy vyzdobily pastelkami, které poskytl další z partnerů - firma KOH-I-NOOR.

Děkujeme všem zúčastněným sportovcům a pedgogům a tiskárně Lieblprint za vytištěná startovní čísla, která si děti jistě rády ponechají jako památku na olympijský závod.   FOTOGALERIE

                                                                                              

 

Základní škola Planá, příspěvková organizace vznikla sloučením škol Základní škola Planá, náměstí Svobody a Základní škola Planá, Na Valech rozhodnutím rady města Planá 7. 12. 2011 s účinností od 1. 7. 2012. Sloučením obou základních škol byla vytvořena základní škola, která má významné postavení v oblasti, je spádovou školou pro okolní obce, počtem žáků i pedagogických pracovníků se řadí k větším školám.