Olympijská soutěž na 1. stupni

Od začátku ZOH 2018 sledovali  žáci pozorně výsledky našich sportovců v Pchjongčchangu. A měli k tomu hned dva důvody. Samozřejmě všichni fandili našim olympionikům, ale zároveň řešili „Olympijský kvíz“ a „Tipovací soutěž“. Fandili jsme aktivně a o svém fandění napsali také našim sportovcům přímo do Pchjongčchangu. Naše pozdravy manažeři Českého domu sportovcům vyřídili. Ti naopak zase pozdravili naše žáky a poděkovali za jejich podporu. Svůj vzkaz ukončili heslem: „Jsme jeden tým – CZECH TEAM“. Každý den se na sportovní nástěnce objevovaly průběžné výsledky sportovců, jejich fotografie  a nová otázka v „Olympijském kvízu“. S přibývajícími medailemi se zpřesňovaly typy na jejich konečný počet. No a v neděli olympiáda skončila a s ní i naše hra poslední devátou otázkou. Tady jsou její výsledky. Tipovací soutěž vyhrála Veronika Šteflová a získala jako odměnu za svůj kvalifikovaný tip čepici „Raškovku“. Olympijský kvíz nejlépe vypracovali tito žáci: Veronika Šteflová ze 4. C a trojice spolužaček z 5. B: Lucie Holinková, Magdalena Vršková a Denisa Chmelová. Všechny dívky získaly olympijskou medaili. Děkujeme našim sportovcům za krásné sportovní zážitky. Panu učiteli Vrškovi a panu školníkovi Matějovskému děkuji za pomoc. Jsme rádi, že tolik dětí fandilo a hrálo s námi naši olympijskou hru. 
Mgr. Monika Pelánová
Od začátku ZOH 2018 sledovali  žáci pozorně výsledky našich sportovců v Pchjongčchangu. A měli k tomu hned dva důvody. Samozřejmě všichni fandili našim olympionikům, ale zároveň řešili „Olympijský kvíz“ a „Tipovací soutěž“. Fandili jsme aktivně a o svém fandění napsali také našim sportovcům přímo do Pchjongčchangu. Naše pozdravy manažeři Českého domu sportovcům vyřídili. Ti naopak zase pozdravili naše žáky a poděkovali za jejich podporu. Svůj vzkaz ukončili heslem: „Jsme jeden tým – CZECH TEAM“. Každý den se na sportovní nástěnce objevovaly průběžné výsledky sportovců, jejich fotografie  a nová otázka v „Olympijském kvízu“. S přibývajícími medailemi se zpřesňovaly typy na jejich konečný počet. No a v neděli olympiáda skončila a s ní i naše hra poslední devátou otázkou. Tady jsou její výsledky. Tipovací soutěž vyhrála Veronika Šteflová a získala jako odměnu za svůj kvalifikovaný tip čepici „Raškovku“. Olympijský kvíz nejlépe vypracovali tito žáci: Veronika Šteflová ze 4. C a trojice spolužaček z 5. B: Lucie Holinková, Magdalena Vršková a Denisa Chmelová. Všechny dívky získaly olympijskou medaili. Děkujeme našim sportovcům za krásné sportovní zážitky. Panu učiteli Vrškovi a panu školníkovi Matějovskému děkuji za pomoc. Jsme rádi, že tolik dětí fandilo a hrálo s námi naši olympijskou hru. 
Mgr. Monika Pelánová
 

 

FOTOGRAFIE

 

Základní škola Planá, příspěvková organizace vznikla sloučením škol Základní škola Planá, náměstí Svobody a Základní škola Planá, Na Valech rozhodnutím rady města Planá 7. 12. 2011 s účinností od 1. 7. 2012. Sloučením obou základních škol byla vytvořena základní škola, která má významné postavení v oblasti, je spádovou školou pro okolní obce, počtem žáků i pedagogických pracovníků se řadí k větším školám.