Olympiáda 1. stupně 2017

Tato soutěž je vyvrcholením celoročního snažení našich žáků na hodinách tělesné výchovy. Porovnání vlastních výkonů s výkony spolužáků přináší objektivní informaci o tom, jak na tom jednotliví žáci jsou. Tento ročník je výjimečný tím, že letošní rok je rokem olympijským. Takže naše "malá" olympiáda byla vlastně takovou předpremiérou té, co se bude konat letos v létě v Brazílii. 
Naši mladí sportovci se k výzvám postavili čelem a předvedli vynikající výkony a někdy i nervy drásající souboje. Tradičně nejnapínavější byly závody štafet mezi jednotlivými třídami. Hladinu adrenalinu nám nezvedaly pouze výkony sportovců, ale i nestálé počasí, které nás napínalo až do poslední chvíle. Naštěstí to máme už roky dobré tam, kde se o počasí rozhoduje a vše nám pěkně vyšlo. 
Celá akce by nemohla proběhnout bez přispění jednotlivých učitelů, kteří olympiádu připravovali, spravedlivě soudcovali jednotlivé disciplíny, moderovali, fotili, psali diplomy, počítali body a hlavně celý rok s dětmi trénovali. Všem patří dík. Tak zase za rok.....
                                                                                                                                                                          Mgr. Monika PelánováTato soutěž je vyvrcholením celoročního snažení našich žáků na hodinách tělesné výchovy. Porovnání vlastních výkonů s výkony spolužáků přináší objektivní informaci o tom, jak na tom jednotliví žáci jsou. Tento ročník je výjimečný tím, že letošní rok je rokem olympijským. Takže naše "malá" olympiáda byla vlastně takovou předpremiérou té, co se bude konat letos v létě v Brazílii. 
Tato soutěž je vyvrcholením celoročního snažení našich žáků na hodinách tělesné výchovy. Porovnání vlastních výkonů s výkony spolužáků přináší objektivní informaci o tom, jak na tom jednotliví žáci jsou. Tento ročník byl výjimečný tím, že se disciplín zúčastnili i učitelé 1. stupně a pan ředitel, všichni "maskovaní" pod třídou 5.C. 
Naši mladí sportovci se k výzvám postavili čelem a předvedli vynikající výkony a někdy i nervy drásající souboje. Tradičně nejnapínavější byly závody štafet mezi jednotlivými třídami. Kvalitní výkony kony byly korunovány bevadným chodem celé akce a krásným počasím. 
Celá akce by nemohla proběhnout bez přispění jednotlivých učitelů, kteří olympiádu připravovali, spravedlivě soudcovali jednotlivé disciplíny, moderovali, závodili, sali diplomy, počítali body a hlavně celý rok s dětmi trénovali. Všem patří dík. Tak zase za rok.....
 
Speciální dík patří panu fotografovi Eidelpesovi, jehož výtvory můžete zhlédnout v přiložené FOTOGALERII.
                                                                                                                                               
                                                                                                                                        ředitelka závodu Mgr. Monika Pelánová
                                                                                                                                                                          Mgr. Monika PelánováNa Den dětí, 1. června 2016, se uskutečnila každoroční  "Školní atletická olympiáda 1. stupně".  Tato soutěž je vyvrcholením celoročního snažení našich žáků na hodinách tělesné výchovy. Porovnání vlastních výkonů s výkony spolužáků přináší objektivní informaci o tom, jak na tom jednotliví žáci jsou. Tento ročník je výjimečný tím, že letošní rok je rokem olympijským. Takže naše "malá" olympiáda byla vlastně takovou předpremiérou té, co se bude konat letos v létě v Brazílii. 
Naši mladí sportovci se k výzvám postavili čelem a předvedli vynikající výkony a někdy i nervy drásající souboje. Tradičně nejnapínavější byly závody štafet mezi jednotlivými třídami. Hladinu adrenalinu nám nezvedaly pouze výkony sportovců, ale i nestálé počasí, které nás napínalo až do poslední chvíle. Naštěstí to máme už roky dobré tam, kde se o počasí rozhoduje a vše nám pěkně vyšlo. 
Celá akce by nemohla proběhnout bez přispění jednotlivých učitelů, kteří olympiádu připravovali, spravedlivě soudcovali jednotlivé disciplíny, moderovali, fotili, psali diplomy, počítali body a hlavně celý rok s dětmi trénovali. Všem patří dík. Tak zase za rok.....
                                                                                                                                                                          Mgr. Monika Pelánová

 

Základní škola Planá, příspěvková organizace vznikla sloučením škol Základní škola Planá, náměstí Svobody a Základní škola Planá, Na Valech rozhodnutím rady města Planá 7. 12. 2011 s účinností od 1. 7. 2012. Sloučením obou základních škol byla vytvořena základní škola, která má významné postavení v oblasti, je spádovou školou pro okolní obce, počtem žáků i pedagogických pracovníků se řadí k větším školám.