Olympiáda 1. st. ZŠ

V pátek 22. května  2015 proběhla Atletická olympiáda 1. stupně naší základní školy. Do klání byla zapojena většina našich žáků. Úspěšní závodníci byli letos odměněni nejen diplomem a sladkostí. Spousta z nich se na závěr pyšnila medailí. Děkujeme za pomoc i všem chlapcům 9. tříd, kteří nám s organizací dne pomáhali. Spokojeni byli nejen žáci s medailemi na krku, ale i my všichni ostatní, že nám tak krásně vyšlo počasí. To vše můžete vidět ve fotogalerii.
 

 

Základní škola Planá, příspěvková organizace vznikla sloučením škol Základní škola Planá, náměstí Svobody a Základní škola Planá, Na Valech rozhodnutím rady města Planá 7. 12. 2011 s účinností od 1. 7. 2012. Sloučením obou základních škol byla vytvořena základní škola, která má významné postavení v oblasti, je spádovou školou pro okolní obce, počtem žáků i pedagogických pracovníků se řadí k větším školám.