Okresní přebor škol v šachu

V pátek 29.11. 2013 se ZŠ Planá zúčastnila Okresního přeboru škol v šachu v Tachově. Do soutěže se zapojila dvě družstva (1.kategorie: žáci 1.-5.tříd ZŠ, 2.kategorie: žáci 6.-9.tříd ZŠ) a obě vybojovala postup do krajského kola, které proběhne v únoru v Plzni. Vítězům gratulujeme!

 

Výsledky přeboru:

Žáci 1. - 5. tříd ZŠ               Družstvo

1. místo                                                ZŠ Planá A     Michaela Marešová,  Jakub Nejedlý, Lukáš Bui, Sabina Nováková

2.místo                                                ZŠ Zárečná Tachov

3.místo                                                ZŠ Stráž

4.místo                                                ZŠ Hornická Tachov A

5. místo                                                ZŠ Kostelní Tachov

6. místo                                                ZŠ Hornická Tachov B

 

Žáci 6.-9.tříd ZŠ

1. místo                                            ZŠ Planá (Mohamed Al Saleh, Matěj Slavík, Lucie Skalíková, Jan Fára)

2.místo                                            ZŠ Hornická Tachov

3.místo                                            ZŠ Gymnázium Tachov

4.místo                                            ZŠ Hornická

 

 

 

 

                            

 

    

 

 

Základní škola Planá, příspěvková organizace vznikla sloučením škol Základní škola Planá, náměstí Svobody a Základní škola Planá, Na Valech rozhodnutím rady města Planá 7. 12. 2011 s účinností od 1. 7. 2012. Sloučením obou základních škol byla vytvořena základní škola, která má významné postavení v oblasti, je spádovou školou pro okolní obce, počtem žáků i pedagogických pracovníků se řadí k větším školám.