Okresní kolo ve vybíjené – smíšená družstva

V úterý se naši žáci zúčastnili okresního kola ve vybíjené. V konkurenci devíti týmů jsme nakonec po napínavém souboji se ZŠ Bor obsadili 6. místo. Naši reprezentanti se rvali statečně a nakonec prohráli o jeden bod v prodloužení zápasu 11:10. Všichni hráči příkladně reprezentovali naši školu. Hráli týmově, podporovali a povzbuzovali se vzájemně, několikrát se zachovali podle pravidel fairplay a za to je také ocenili rozhodčí. Děkujeme všem našim hráčům.
Mgr. Monika Pelánová
V úterý se naši žáci zúčastnili okresního kola ve vybíjené. V konkurenci devíti týmů jsme nakonec po napínavém souboji se ZŠ Bor obsadili 6. místo. Naši reprezentanti se rvali statečně a nakonec prohráli o jeden bod v prodloužení zápasu 11:10. Všichni hráči příkladně reprezentovali naši školu. Hráli týmově, podporovali a povzbuzovali se vzájemně, několikrát se zachovali podle pravidel fairplay a za to je také ocenili rozhodčí. Děkujeme všem našim hráčům.
                                                                                                                                                    Mgr. Monika Pelánová
 

 

 

Základní škola Planá, příspěvková organizace vznikla sloučením škol Základní škola Planá, náměstí Svobody a Základní škola Planá, Na Valech rozhodnutím rady města Planá 7. 12. 2011 s účinností od 1. 7. 2012. Sloučením obou základních škol byla vytvořena základní škola, která má významné postavení v oblasti, je spádovou školou pro okolní obce, počtem žáků i pedagogických pracovníků se řadí k větším školám.