Okresní kolo McDonald's Cupu v Tachově, skupina A

Okresní kolo McDonald's Cupu v Tachově, skupina A
Ve středu  10. května postupovali naši fotbalisté ze 2. a 3. tříd v okresním kole neohroženě vstříc velkému úspěchu. Po výhrách v základní skupině se kluci probojovali až do finále. To jsme sehráli se ZŠ Hornická Tachov. Ta, jako jediná, byla ten den nad naše síly. Chlapci skončili na krásném druhém místě, ke kterému jim gratulujeme!!!!
Mgr. Monika Pelánov

Ve středu  10. května postupovali naši fotbalisté ze 2. a 3. tříd v okresním kole neohroženě vstříc velkému úspěchu. Po výhrách v základní skupině se kluci probojovali až do finále. To jsme sehráli se ZŠ Hornická Tachov. Ta, jako jediná, byla ten den nad naše síly. Chlapci skončili na krásném druhém místě, ke kterému jim gratulujeme!!!!

                                                                                                                                    Mgr. Monika Pelánová

FOTOGALERIE

 

Základní škola Planá, příspěvková organizace vznikla sloučením škol Základní škola Planá, náměstí Svobody a Základní škola Planá, Na Valech rozhodnutím rady města Planá 7. 12. 2011 s účinností od 1. 7. 2012. Sloučením obou základních škol byla vytvořena základní škola, která má významné postavení v oblasti, je spádovou školou pro okolní obce, počtem žáků i pedagogických pracovníků se řadí k větším školám.