Okresní kolo McDonald’s v Tachově, kategorie A

hráči vybojovali 4. května krásné 2. místo po napínavém a vyrovnaném finálovém zápase,
který skončil 1:1. Nakonec nás ZŠ Zárečná z Tachova porazila v penaltovém rozstřelu.
Děkujeme našim fotbalistům za vzornou reprezentaci a GRATULUJEME!!! Pozor změna:
kategorie B sehraje svůj turnaj v Tachově již 14. května místo plánovaného termínu 15. 5.Stejně jako v loňském roce nám v kategorii 2. – 3. tříd uteklo vítězství jen velmi těsně. Naši
kategorie B sehraje svůj turnaj v Tachově již 14. května místo plánovaného termínu 15. 5.Stejně jako v loňském roce nám v kategorii 2. – 3. tříd uteklo vítězství jen velmi těsně. Naši