Netradiční vánoční besídka 5. B

Žáci 5. B pozvali svoje rodiče v úterý 15. prosince 2015 na vánoční besídku. Nebyla to ale jen tak obyčejná besídka. Sešli jsme se v tělocvičně naší ZŠ Na Valech. Namísto společenského oděvu měli všichni tenisky, tepláky a trika. Rozlosovali jsme se do tří smíšených týmů (dospělí + děti) a VÁNOČNÍ TURNAJ mohl začít. Tým "modrých", "červených" a "oranžových" se utkal v basketbalu, přehazované a florbalu. Děti se statečně vrhaly do soubojů proti svým vlastním rodičům. Tatínkové nedarovali protihráčům zadarmo ani bod. Maminky se ladně pohybovaly po hřišti. I když převládal bojový duch, taky jsme se hodně zasmáli. Dostavilo se i početné fandící publikum z řad rodinných příslušníků. Vítězem turnaje se stal tým modrých a jako cenu si odnesl balíček cukroví. Na druhém místě skončili červení a třetí místo patřilo oranžovým. Pořadí je ale nedůležité. Podstatné je to, že jsme si v předvánočním shonu udělali čas na naše děti, že rodiče nezkazí žádnou legraci, a že děti si to báječně užily. Nevěříte? Tak se podívejte do galerie na fotografie. 
Mgr. Monika Pelánová
 

 

Základní škola Planá, příspěvková organizace vznikla sloučením škol Základní škola Planá, náměstí Svobody a Základní škola Planá, Na Valech rozhodnutím rady města Planá 7. 12. 2011 s účinností od 1. 7. 2012. Sloučením obou základních škol byla vytvořena základní škola, která má významné postavení v oblasti, je spádovou školou pro okolní obce, počtem žáků i pedagogických pracovníků se řadí k větším školám.