Naši malí fotbalisté se v okrese neztratili!

Po výhrách v okrskových kolech v Chodové Plané vyrazili 2. a 6. května naši fotbalisté z 2., 3., 4. a 5. tříd na okresní kolo v tradičním McDonald´s Cupu do Tachova.

Našim mladším reprezentantům se podařilo ve čtvrtek 2. května vybojovat pěkné čtvrté místo, jejich starším spolužákům se v pondělí 6. května dařilo ještě lépe a prohráli v souboji o první místo, takže se pyšní celkovým druhým místem!

Všem hráčům a hráčce patří dík a věříme, že se v této soutěži neztratí ani v příštím roce!

reprezentanti - 2. a 3. třídy: Daniel Zušťák, Matyáš Klostermann, Martin Kuchař, Dominik Opava, Patrik Valeš, Jan Šafránek, Adam Pašek, Jan Seemann, Matyáš Niebauer a Petr Pikl

reprezentanti - 4. a 5. třídy: Radim Hadač, Jakub Kuneš, Petr Kuneš, Jan Habal, Max Jakubčo, Jakub Žižka, Martin Bernas, Lubomír Danko, Julie Šatrová, Richard Hadač, Marek Suchý, František Louženský a Antonín Šatra

Řezáč Jan

FOTOGALERIE Z KATEGORIE 4. A 5. TŘÍDY