Naše tělo - skupinová práce 1. A

Chtěli bychom se pochlubit naší prací, při které jsme poprvé pracovali ve skupinách. Do práce se zapojily čtyřčlenné týmy Modrých, Žlutých, Oranžových, Zelených, Červených a Bílých. Naším úkolem bylo společnými silami nakreslit lidskou postavu a správně k ní přiřadit názvy částí lidského těla.
Každá skupina pracovala pod vedením svého kapitána, který všem členům přidělil úkoly a dohlížel na jejich plnění. Práce nás velmi bavila a na další „skupinovky“ se těšíme.
Třída 1.A

Chtěli bychom se pochlubit naší prací, při které jsme poprvé pracovali ve skupinách. Do práce se zapojily čtyřčlenné týmy Modrých, Žlutých, Oranžových, Zelených, Červených a Bílých. Naším úkolem bylo společnými silami nakreslit lidskou postavu a správně k ní přiřadit názvy částí lidského těla.

Každá skupina pracovala pod vedením svého kapitána, který všem členům přidělil úkoly a dohlížel na jejich plnění. Práce nás velmi bavila a na další „skupinovky“ se těšíme.

                                                                                                                                                                        Třída 1.A

FOTOGALERIE

 

Základní škola Planá, příspěvková organizace vznikla sloučením škol Základní škola Planá, náměstí Svobody a Základní škola Planá, Na Valech rozhodnutím rady města Planá 7. 12. 2011 s účinností od 1. 7. 2012. Sloučením obou základních škol byla vytvořena základní škola, která má významné postavení v oblasti, je spádovou školou pro okolní obce, počtem žáků i pedagogických pracovníků se řadí k větším školám.