Mokré vysvědčení

"My jsme žáci 3.B" jsme si často zpívali v autobuse a spolu se 4.B  jsme jezdili na plavecký výcvik do Tachova.  Během lekcí jsme se naučili zvládnout jednotlivé plavecké styly. Nejraději jsme měli závěrečnou část lekcí, kdy jsme si mohli vybrat z velkého množství "vodních hraček". Při dovádění s nimi ztratili ostych i ti bázlivější plavci. Bát vody jsme se přestali všichni a naučit se plavat dokázalo hodně dětí. A jak nám to šlo a na naše krásné známky se můžete podívat na společných fotografiích.
                                                                                                   Žáci 3.B a 4.B
"My jsme žáci 3.B" jsme si často zpívali v autobuse a spolu se 4.B jsme jezdili na plavecký výcvik do Tachova. Během lekcí jsme se naučili zvládnout jednotlivé plavecké styly. Nejraději jsme měli závěrečnou část lekcí, kdy jsme si mohli vybrat z velkého množství "vodních hraček". Při dovádění s nimi ztratili ostych i ti bázlivější plavci. Bát vody jsme se přestali všichni a naučit se plavat dokázalo hodně dětí. A jak nám to šlo a na naše krásné známky se můžete podívat na společných fotografiích.
                                                                                                                                                                                       Žáci 3.B a 4.B

 

Základní škola Planá, příspěvková organizace vznikla sloučením škol Základní škola Planá, náměstí Svobody a Základní škola Planá, Na Valech rozhodnutím rady města Planá 7. 12. 2011 s účinností od 1. 7. 2012. Sloučením obou základních škol byla vytvořena základní škola, která má významné postavení v oblasti, je spádovou školou pro okolní obce, počtem žáků i pedagogických pracovníků se řadí k větším školám.