Minikopaná starších žáků

Včerejší slunečný den, čtvrtek 21. dubna 2016, jsme opět zaznamenali dílčí sportovní úspěch. Tento zdárný moment zařídili starší žáci při okresním kole v minikopané, ve kterém obsadili třetí místo.

Celý turnaj provázelo nejen pěkné počasí, ale i příjemná atmosféra, za kterou patří dík nejen všem zúčastněným týmům, ale i pořadatelům a dalším přítomným.

V celém turnaji jsme po třech utkáních ve skupině zaznamenali jedinou porážku, která přišla v semifinále, ve kterém jsme prohráli se ZŠ Tachov, Hornická nejtěsnějším rozdílem 1:0. Náš přemožitel vyhrál celý turnaj zcela zaslouženě, přesto našim chlapcům patří velký dík, neboť poslední vítězstvím v utkání o třetí místo potvrdili, že jsme po právu přijeli do Plané s pohárem i příjemným pocitem z tohoto turnaje.

Na závěr ještě zbývá uvést, že naší školu reprezentovali H. E. Al Saleh, D. Kopl, R. Liška, K. Louženský, O. Otta, M. Slavík, P. Zušťák, A. Alexa, J. Hayer, D. Chmiel a T. Švejda.

  

 

Základní škola Planá, příspěvková organizace vznikla sloučením škol Základní škola Planá, náměstí Svobody a Základní škola Planá, Na Valech rozhodnutím rady města Planá 7. 12. 2011 s účinností od 1. 7. 2012. Sloučením obou základních škol byla vytvořena základní škola, která má významné postavení v oblasti, je spádovou školou pro okolní obce, počtem žáků i pedagogických pracovníků se řadí k větším školám.