Minifotbal Tachov

V pátek 21. 4. 2017 jsme se vydali s vybranými žáky 2. stupně na turnaj v minifotbalu v Tachově. Týmy byly rozděleny do dvou čtyřčlenných skupin, přičemž postupovaly první dva. Našim cílem bylo samozřejmě skončit po odehrání všech zápasů ve skupině na prvních dvou postupových místech a poté se poprat o co nejlepší umístění.

Po výhrách proti Gymnáziu Tachov, respektive ZŠ Straž a po prohře se ZŠ Přimda jsme nakonec postoupili z druhého místa do semifinále, kde jsme se utkali s nejlepším týmem z vedlejší skupiny. Tento zápas nám bohužel výsledkově nevyšel a tak nás čekal souboj o třetí místo s týmem, který nás porazil v základní skupině.

Do posledního zápasu jsme vstoupili nadmíru aktivně a soupeře jsme téměř k ničemu nepustili. Přestože jsme měli jasnou převahu, tak jsme vstřelili rozhodující gól až v poslední minutě zápasu a zajistili si tak skvělé třetí místo!

Závěrem bych chtěl poděkovat všem žákům za úspěšnou reprezentaci naší školy!

Stanislav Rous, učitel TV


 

Základní škola Planá, příspěvková organizace vznikla sloučením škol Základní škola Planá, náměstí Svobody a Základní škola Planá, Na Valech rozhodnutím rady města Planá 7. 12. 2011 s účinností od 1. 7. 2012. Sloučením obou základních škol byla vytvořena základní škola, která má významné postavení v oblasti, je spádovou školou pro okolní obce, počtem žáků i pedagogických pracovníků se řadí k větším školám.