minifotbal starších žáků

Další sportovní úspěch školy

            Naši chlapci zaznamenali další ze sportovních úspěchů. V okresním kole minifotbalu v Tachově potvrdili naši hoši roli favorita turnaje. Po vítězství ve skupině a hladkém vítězství v semifinále potvrdili svoji suverenitu i ve vítězném finále. Po tomto úspěšném okresním kole následovalo neúspěšné krajské kolo, ve kterém našim chlapcům nejen nepřálo štěstí, ale i výkonnostní nevyrovnaností uvnitř týmu obsadili 6. místo a nezopakovali úspěch z futsalového turnaje. Naší školu reprezentovali M. Kapolka, který jediný v krajském kole potvrdil svoji výkonnost, D. Štrobl, J. Pravda, L. Hudler, J. Roučka, L. Mastný, R. Gábor, T. Lácha a J. Šturma. V okresním kole ještě k týmu patřil D. Henzl.

Díky chlapcům za další z letošních sportovních úspěchů a před námi je nyní atletika.

 

 

Základní škola Planá, příspěvková organizace vznikla sloučením škol Základní škola Planá, náměstí Svobody a Základní škola Planá, Na Valech rozhodnutím rady města Planá 7. 12. 2011 s účinností od 1. 7. 2012. Sloučením obou základních škol byla vytvořena základní škola, která má významné postavení v oblasti, je spádovou školou pro okolní obce, počtem žáků i pedagogických pracovníků se řadí k větším školám.