Máme mistryni Čech v šachu!

Máme mistryni Čech v šachu!
 
Na konci října proběhlo v Harrachově šachové Mistrovství Čech mládeže. Turnaje se zúčastnila i žákyně 5.B Michaela Marešová. Nasazená byla jako číslo 4 a po celou dobu se držela v popředí. Skvělým finišem, 2 body ze třech zápasů, nakonec vybojovala zlatou medaili a nechala za sebou soupeřky z celých Čech. Gratulujeme Míšo!
 
Mgr. Monika Pelánová, tř. uč. a  Petr Mareš, otec Míši
 

 

 

Základní škola Planá, příspěvková organizace vznikla sloučením škol Základní škola Planá, náměstí Svobody a Základní škola Planá, Na Valech rozhodnutím rady města Planá 7. 12. 2011 s účinností od 1. 7. 2012. Sloučením obou základních škol byla vytvořena základní škola, která má významné postavení v oblasti, je spádovou školou pro okolní obce, počtem žáků i pedagogických pracovníků se řadí k větším školám.