Lyžařský kurz 2020

    Dobu od soboty 24. do čtvrtka 30. ledna 2020 trávilo čas 32 žáků 6. - 9. ročníků naší školy na lyžařském kurzu v Železné Rudě. Ubytování proběhlo již tradičně v hotelu Belveder a samotný výcvik na přilehlých sjezdovkách. Sněhu sice oproti loňsku bylo o poznání méně, našim lyžařům to ale náladu nezkazilo a snažili se ze všech sil zdokonalit své lyžařské dovednosti. Večery jim zpříjemnil svou návštěvou člen horské služby, rozbor videozáběrů z denních výcviků či přednáška o lyžařské výzbroji. Celý kurz účastníci zakončili tradičním závodem ve slalomu. 

V přiložené fotogalerii si můžete prohlédnout naše budoucí sjezdařky a sjezdaře, kterým se pod vedením instruktorů Martina Vršky, Marcely Davidové a Aleny Schreilové, zdravotnice Kateřiny Ryskové a nočního dozoru Jany Maškové jistě na Šumavě moc líbilo!

FOTOGALERIE

PS: zájemci o rozsáhlou fotodokumentaci z kurzu mě mohou kontaktovat na mailové adrese: martin.vrska@zs-plana.cz

 

Základní škola Planá, příspěvková organizace vznikla sloučením škol Základní škola Planá, náměstí Svobody a Základní škola Planá, Na Valech rozhodnutím rady města Planá 7. 12. 2011 s účinností od 1. 7. 2012. Sloučením obou základních škol byla vytvořena základní škola, která má významné postavení v oblasti, je spádovou školou pro okolní obce, počtem žáků i pedagogických pracovníků se řadí k větším školám.