Kouzelník ve školní družině

V pátek 29. 4. se děti ze školní družiny zúčastnily vystoupení kouzelníka Rena, který osmi desítkám dětí a třem vychovatelkám předvedl nevídané kousky. Reno   je jedním z nejvyhledávanějších  kouzelníků-bavičů pro děti předškolního i školního věku v České Republice. Jeho show byla nabitá humorem a svým originálním přístupem k dětem v nich zanechal hluboký dojem a víru v to, že nic není nemožné.

Děti i vychovatelky byly do představení vtaženy vtipným humorem, dosud si lámeme hlavu nad vysvětlením kouzel s kartami, provázky, balónky, penězi ve stylu „oslíčku, otřes se“ a dalšími. Nejkrásnější byl ale závěr, kdy nám kouzelník vyčaroval živého králíčka, kterého si děti mohly pohladit, některé ho chtěly i domů. Vše bylo provázeno krásnou hudbou. Děti ani vychovatelky neměly čas si vydechnout. S nadšením pak líčily děti své čerstvé zážitky rodičům a hned po víkendu, kdy se všem všechno rozleželo, vyprávěli jsme si všichni o pátečním odpoledni.

Už se těšíme na další vystoupení kouzelníka Rena v příštím školním roce.

Libuše Zichová, Libuše Vaněčková

   vychovatelky v ŠD

Fotogalerie k článku

 

Základní škola Planá, příspěvková organizace vznikla sloučením škol Základní škola Planá, náměstí Svobody a Základní škola Planá, Na Valech rozhodnutím rady města Planá 7. 12. 2011 s účinností od 1. 7. 2012. Sloučením obou základních škol byla vytvořena základní škola, která má významné postavení v oblasti, je spádovou školou pro okolní obce, počtem žáků i pedagogických pracovníků se řadí k větším školám.