JEZDÍME POPRVÉ PLAVAT

Jsme děti ze 3.A, 3.C a začaly jsme jezdit na plavecký výcvik do Tachova. Poprvé jsme se trochu bály, ale nebylo proč! Ve vodě je zábava! Už umíme splývat, potápět se pro puky, skákat šipky do vody, hrajeme Kolo, kolo mlýnský i vybíjenou. Nevěříte? Tak se podívejte na naše fotografie.
 
 
Jsme děti ze 3.A, 3.C a začaly jsme jezdit na plavecký výcvik 
do Tachova. Poprvé jsme se trochu bály, ale nebylo proč!
Ve vodě je zábava! Už umíme splývat, potápět se pro puky,
skákat šipky do vody, hrajeme Kolo, kolo mlýnský i vybíjenou.
Nevěříte? Tak se podívejte na naše fotografie.JEZDÍME POPRVÉ PLAVAT
Jsme děti ze 3.A, 3.C a začaly jsme jezdit na plavecký výcvik 
do Tachova. Poprvé jsme se trochu bály, ale nebylo proč!
Ve vodě je zábava! Už umíme splývat, potápět se pro puky,
skákat šipky do vody, hrajeme Kolo, kolo mlýnský i vybíjenou.
Nevěříte? Tak se podívejte na naše fotografie.Jsme děti ze 3.A, 3.C a začaly jsme jezdit na plavecký výcvik 
do Tachova. Poprvé jsme se trochu bály, ale nebylo proč!
Ve vodě je zábava! Už umíme splývat, potápět se pro puky,
skákat šipky do vody, hrajeme Kolo, kolo mlýnský i vybíjenou.
Nevěříte? Tak se podívejte na naše fotografie.

 

Základní škola Planá, příspěvková organizace vznikla sloučením škol Základní škola Planá, náměstí Svobody a Základní škola Planá, Na Valech rozhodnutím rady města Planá 7. 12. 2011 s účinností od 1. 7. 2012. Sloučením obou základních škol byla vytvořena základní škola, která má významné postavení v oblasti, je spádovou školou pro okolní obce, počtem žáků i pedagogických pracovníků se řadí k větším školám.