Jak Na Valech děti vybíjely

Ve dnech 4.a 6. března proběhly turnaje ve vybíjené žáků čtvrtých a pátých tříd. Všichni přišli sportovně naladěni a předvedená hra tomu odpovídala.

Ze čtvrtých tříd jednoznačně zvítězila třída 4.A, druhé místo obsadila 4.B a bronzové třetí místo třída 4.C.

Mezi páťáky suverénně zvítězila 5.A, druzí byli žáci z 5.C a třetí pozice patřila 5.B.

Nejlepší a ochotní sportovci ze čtvrtých a pátých tříd budou dále vybíjenou trénovat a budou naši školu reprezentovat v okresním kole ve vybíjené v Tachově 16. dubna.

Velkou motivací kromě drobných odměn a touhy zvítězit byl také fakt, že si zahrají proti učitelům 1. stupně. Ti již také pilně trénují!

Mgr. Martina Koťátková