Informace o vytvoření DUM v rámci projektu EU - Peníze školám

V rámci projektu EU - Peníze školám vytvořil Mgr. Martin Vrška DUMy, zaměřené na práci s písní na 1. stupni ZŠ. Bylo vytvořeno 20 ks výukových materiálů, pomocí kterých se žáci mohou naučit nejen píseň, ale osvojí si či procvičí znalosti z hudební nauky za  použití písní autorské dvojice J. Uhlíř - Z. Svěrák. 

Kontakt na autora: martin.vrska@zs-plana.cz

 

Základní škola Planá, příspěvková organizace vznikla sloučením škol Základní škola Planá, náměstí Svobody a Základní škola Planá, Na Valech rozhodnutím rady města Planá 7. 12. 2011 s účinností od 1. 7. 2012. Sloučením obou základních škol byla vytvořena základní škola, která má významné postavení v oblasti, je spádovou školou pro okolní obce, počtem žáků i pedagogických pracovníků se řadí k větším školám.