Informace o vytvoření DUM (Hv, Vv) v rámci projektu EU - Peníze školám

V rámci projektu EU - Peníze školám vytvořila Dita Predková 2 sady DUMů.

Jednu sadu tvoří prezentace, určené jako pomůcka pro výuku dějin populární hudby pro žáky 8. a 9. ročníků ZŠ. 

Druhá sada se skládá z prezentací, které jsou určeny pro výuku dějin výtvarného umění pro žáky 8. a 9. ročníků ZŠ.

kontakt na autora: dita.predkova@zs-plana.cz

 

Základní škola Planá, příspěvková organizace vznikla sloučením škol Základní škola Planá, náměstí Svobody a Základní škola Planá, Na Valech rozhodnutím rady města Planá 7. 12. 2011 s účinností od 1. 7. 2012. Sloučením obou základních škol byla vytvořena základní škola, která má významné postavení v oblasti, je spádovou školou pro okolní obce, počtem žáků i pedagogických pracovníků se řadí k větším školám.