Gratulace k úspěšnému výsledku

Ve středu 21. 11. 2012 proběhlo v Tachově okresní kolo v přehazované, kterého se zúčastnili žáci naší školy v Plané. Družstvo tvořili žáci 4. a 5. ročníků: Natálie Havlíčková, Natálie Kubálková, Alžběta Šandová, Marek Čepičan, Lukáš Founě, Jan Hayer, Václav Pešta, Josef Šlapák.

Na toto utkání se usilovně sportovci připravovali v nafukovací hale Na Valech a na turnaji v Tachově se výsledek dostavil.

Hráči v družstvu byli velmi vyrovnaní, byli výbornými polaři i útočníky. Ve své pětičlenné skupině ztratili jediný set a stali se vítězi. Bohužel v semifinále, v rozhodujícím třetím setu pokazili tři podání za sebou a tento set prohráli o pouhé dva body. V zápase o třetí místo opět ukázali své kvality a poměrně hladce vyhráli oba sety. Všichni zaslouží velkou pochvalu nejen za sportovní výkon, ale i za skvělou hráčskou spolupráci.

Získali 3. místo z 10 zúčastněných týmů. Gratulujeme jim k velmi pěknému umístění a podání skvělého sportovního výkonu. Budeme se snažit splnit jejich přání a znovu otevřít zájmový kroužek v přehazované.

J. Basáková a M. Koťátková

 

Základní škola Planá, příspěvková organizace vznikla sloučením škol Základní škola Planá, náměstí Svobody a Základní škola Planá, Na Valech rozhodnutím rady města Planá 7. 12. 2011 s účinností od 1. 7. 2012. Sloučením obou základních škol byla vytvořena základní škola, která má významné postavení v oblasti, je spádovou školou pro okolní obce, počtem žáků i pedagogických pracovníků se řadí k větším školám.