Florbal starších žáků

S posledním florbalovým turnajem jsme se opět vrátili do tachovské haly. Naši starší žáci jej v úterý 1. prosince 2015 odehráli v konkurenci 12 týmů v následujícím složení: Petr Zušťák, Jakub Matys, Tomáš Temešinko, Tomáš Hynek, Karel Louženský, Tomáš Švejda, Tomáš Štěrba, Jan Hayer, Jonáš Fikar, Jan Petrželka a Filip Loula. Naši chlapci nepostoupili, po dvou remízách a jedné porážce, ze skupiny a turnaj pro nás skončil předčasně. Byli jsme v tomto turnaji důstojným soupeřem, ale projevila se v rozhodujících okamžicích především naše nepřipravenost na rozměry hřiště, které my v našem domácím prostředí nemůžeme vyzkoušet a velikost hřiště nám činila nemalé problémy.

Na závěr nezbývá než popřát chlapcům více šťastných momentů v dalších sportovních soutěžích v průběhu zbytku školního roku!

                                                                                                                               Luboš Beran

 

Základní škola Planá, příspěvková organizace vznikla sloučením škol Základní škola Planá, náměstí Svobody a Základní škola Planá, Na Valech rozhodnutím rady města Planá 7. 12. 2011 s účinností od 1. 7. 2012. Sloučením obou základních škol byla vytvořena základní škola, která má významné postavení v oblasti, je spádovou školou pro okolní obce, počtem žáků i pedagogických pracovníků se řadí k větším školám.