Den Země na ZŠ Planá

fotoDne 27. dubna jsme si na naší škole připomněli celosvětový Den Země. Na městském stadionu v Plané se sešly několikačlenné týmy dětí ze třetích ročníků a plnily úkoly s přírodovědnou tématikou, které pro ně připravili starší spolužáci z 8. tříd.
Nejlépe se úkolů, celkem na dvanácti stanovištích, zhostily týmy  Hakuterma, Jablíčka a  Naše Země a obsadily první tři místa v celkovém pořadí týmů. Gratulujeme!
Ale i ostatní týmy plnily úkoly svědomitě a s nadšením, proto i jim patří naše gratulace.
Poděkovat bychom také chtěly všem osmákům, kteří se ke třeťáčkům chovali velmi kamarádsky a svou roli průvodců soutěží i roli porotců splnili s velkou profesionalitou.
Věříme, že se všem zúčastněným akce líbila a těšíme se na její pokračování v příštím školním roce.
B. Vodrážková a K. SurováDne 27. dubna jsme si na naší škole připomněli celosvětový Den Země. Na městském stadionu v Plané se sešly několikačlenné týmy dětí ze třetích ročníků a plnily úkoly s přírodovědnou tématikou, které pro ně připravili starší spolužáci z 8. tříd.

B. Vodrážková a K. Surová

FOTOGRAFIE