Dárky pro mazlíčky

S blížícími se vánočními svátky pořádá naše škola akci pro opuštěné pejsky v útulku 
U Šmudlinky. Byli bychom rádi, kdybyste naši akci podpořili. Přispět můžete například 
obojky, vodítky, miskami, krmením, hračkami, starými prostěradly, dekami i osuškami…
Jistě uděláme mazlíčkům radost nejen o Vánocích.
Za vaši pomoc děkujeme a přejeme krásný adventní čas.
Žáci 5.A

 

Základní škola Planá, příspěvková organizace vznikla sloučením škol Základní škola Planá, náměstí Svobody a Základní škola Planá, Na Valech rozhodnutím rady města Planá 7. 12. 2011 s účinností od 1. 7. 2012. Sloučením obou základních škol byla vytvořena základní škola, která má významné postavení v oblasti, je spádovou školou pro okolní obce, počtem žáků i pedagogických pracovníků se řadí k větším školám.