Další turnaj v přehazované Na Valech

Vítězství si vybojovala 5.A, druhé místo obsadila 5.C a bronzového umístění dosáhla 5.B.
Poděkování patří všem zúčastněným sportovcům.
Vybraní a ochotní sportovci ze 4. a 5. tříd budou přehazovanou dále trénovat, aby naši školu mohli reprezentovat v okresním kole v Tachově.
                                                                                                                                                                    Mgr. Martina Koťátková

Mgr. Martina KoťátkováV pondělí 11.11.2019 se uskutečnil turnaj pátých ročníků v přehazované. Do soupeření v tělocvičně  se tentokrát zapojilo 22 žáků. Bojovalo se téměř o každý bod a některé situace byly velmi napínavé!

Mgr. Martina Koťátková