Další postup mezi nejlepších 8 v ČR!!!

Futsal jsme si zahrát jeli,

k postupu do Prahy jsme zaveleli.

Starší chtěli mladší napodobit,

konferenční finále je bude zdobit.

Nečekaní soupeři proti nám nastoupili,

naši chlapci je postupně vyřídili.

Výsledky o tom extra nesvědčí,

ale průběh obou utkání přesvědčí.

Neustále naši hoši na turnaji vedli 

a do psychické nepohody nezabředli.

Švihov kontrolovaně 3:2 porazili,

poslední gól soupeře ke konci nečekali.

S Hroznětínem opět na 3:2 branku obdrželi,

ale závěrečným gólem odpor soupeře odrazili.

To když Martin ze tří soupeřů kužely udělal

a s ledovým klidem na 4:2 skóroval.

Do očí se mi radostí očí tlačí,

myslím, že tyto řádky stačí!!!

Turnaj zdárně skončil, chlapi prý nebrečí,

končím a "uklízím se" do rodinného bezpečí.

Naší školu reprezentovali v obou kolech, regionálním i divizním: Martin Kapolka, Jiří Roučka, Jakub Pravda, Lukáš Hudler, Ondřej Meller, Tomáš Lácha a Roman Gábor. V divizním kole i na úkor opory v regionálním kole, zdravotně indisponovaného Dominika Štrobla, náš tým doplnili David Henzl, Patrik Cina a Jakub Nejedlý. 

Stejně jako mladším chlapcům ze 7. a 6. ročníku budeme i starším fandit při jednom ze dvou konferenčních finále, do kterých mělo tu čest se probojovat pouze osm nejlepších v celé ČR a naší škole se tento veleúspěch podařil v obou kategoriích podobně jako například sportovním třídám Sparty Praha či FK Příbram!!!

                                                                                                                    Luboš Beran

 

Základní škola Planá, příspěvková organizace vznikla sloučením škol Základní škola Planá, náměstí Svobody a Základní škola Planá, Na Valech rozhodnutím rady města Planá 7. 12. 2011 s účinností od 1. 7. 2012. Sloučením obou základních škol byla vytvořena základní škola, která má významné postavení v oblasti, je spádovou školou pro okolní obce, počtem žáků i pedagogických pracovníků se řadí k větším školám.