Charitativní projekt „Čtení pomáhá“

Takový nebo podobný e-mail s poděkováním přišel v minulých dnech žákům 5. B, kteří se zapojili do akce „Čtení pomáhá“. 
 
„Milý čtenáři,
moc Ti děkujeme za Tvůj příspěvek na knihy ve zvukové podobě, pro nevidící kamarády.
Díky Tobě se dnes podařilo nasbírat celkovou částku a předat ji spolku Mluvící kniha, který takové knihy vyrábí.
Děkujeme.
Zdraví tým Čtení pomáhá“
 
No a my za školu také děkujeme našim žákům, kteří se zapojili a přispěli. 
Mgr. Monika Pelánová
 

 

Základní škola Planá, příspěvková organizace vznikla sloučením škol Základní škola Planá, náměstí Svobody a Základní škola Planá, Na Valech rozhodnutím rady města Planá 7. 12. 2011 s účinností od 1. 7. 2012. Sloučením obou základních škol byla vytvořena základní škola, která má významné postavení v oblasti, je spádovou školou pro okolní obce, počtem žáků i pedagogických pracovníků se řadí k větším školám.