Čertí stezka

Na úterní dopoledne si žáci devátých tříd připravili pro své mladší spolužáky z prvního stupně netradiční dopoledne. Čertí stezku plnou úkolů a sladkých odměn. 

Na cestu vyráželi plni napětí, někteří i s trochou strachu. Hned na prvním stanovišti je čekala parta čertů. Ti je po splnění úkolu začernili pro štěstí a poslali dál do sklepení, kde je na cestě doprovázela i spousta andělů a nejeden Mikuláš.

Procházku sklepením, do kterého se podívali někteří poprvé, prošli všichni statečně a užili si ji malí i velcí. Pochvalu si zaslouží jistě všichni. Malí za odvahu a ti větší za přípravu kostýmů, stanovišť i ohleduplnost k mladším spolužákům. 

Fotografie zde:

Fotografie 2 zde:

 

 

Základní škola Planá, příspěvková organizace vznikla sloučením škol Základní škola Planá, náměstí Svobody a Základní škola Planá, Na Valech rozhodnutím rady města Planá 7. 12. 2011 s účinností od 1. 7. 2012. Sloučením obou základních škol byla vytvořena základní škola, která má významné postavení v oblasti, je spádovou školou pro okolní obce, počtem žáků i pedagogických pracovníků se řadí k větším školám.