Čertí stezka ve škole

Ve škole se v pátek 6. 12. otevřelo peklo. Žáci prvních až třetích tříd se po skupinkách vydávali plnit úkoly po čertí stezce do sklepení  "valské" školy. Tam je provázeli andělé, ale hlavně strach nahánějící čerti. Ty velmi realisticky zahráli naši žáci devátých tříd. Myslím, že je to velmi bavilo. Někteří z nich velmi rádi vystrašili své mladší sourozence nebo spolužáky.  Nutno říci, že prvňáčci překvapivě ukázali větší dávku odvahy než někteří třeťáci. Pár z nich se raději ani neukázalo.

Na konci stezky čekal na děti dobrotivý Mikuláš, který je za odvahu a splněné úkoly odměnil nějakou tou sladkostí. Celá akce se velmi vydařila a všichni upřímně slíbili, že budou následující rok hodní.

Chválím všechny, co se na akci podíleli.

Hlavní anděl,

Pavla Nečasová