Atletický čtyřboj - krajské kolo

Tímto chceme informovat o dalším sportovním úspěchu naší školy. Naše dívky, které po vítězství v okresním kole atletického čtyřboje, se opět představily v krajském kole v Tachově. Děvčata obsadila v konkurenci 8 družstev 4. místo, když jim chybělo pouze několik bodů nejen na medailové umístění, ale i druhé místo bylo v našich silách. Bohužel, chyběl pověstný kousek štěstí, přesto patří dívkám velký dík. Naší školu reprezentovaly M. Ščasnárová, N. Kubálková, R. Pavlasová, M. Cupáková a L. Le. 

 

Základní škola Planá, příspěvková organizace vznikla sloučením škol Základní škola Planá, náměstí Svobody a Základní škola Planá, Na Valech rozhodnutím rady města Planá 7. 12. 2011 s účinností od 1. 7. 2012. Sloučením obou základních škol byla vytvořena základní škola, která má významné postavení v oblasti, je spádovou školou pro okolní obce, počtem žáků i pedagogických pracovníků se řadí k větším školám.