Atletické závody 1. stupně ve Stříbře

Tradiční okresní závody v atletice známé jako "Cvrčkiáda" proběhly ve čtvrtek 9. června. Vybraní sportovci 1. stupně naší školy vyrazili do bojů s dalšími sportovci z celkem 17 škol okresu. A byli velmi úspěšní. Přivezli jsme do Plané celkem 19 medailí, což je historický úspěch za posledních deset let, co žáky na tyto závody  doprovázím. V pátek si všichni členové týmu užili svoji chvilku slávy a podnikli spanilou jízdu po celé škole. Podělili se o svou  radost z úspěchu s ostatními spolužáky.  Všem členům výpravy děkujeme za reprezentaci školy a medailistům GRATULUJEME! Některé historické momenty byly zdokumentovány na fotografiích.
                                                                                                                                                                           Mgr. Monika Pelánová
 

 

Základní škola Planá, příspěvková organizace vznikla sloučením škol Základní škola Planá, náměstí Svobody a Základní škola Planá, Na Valech rozhodnutím rady města Planá 7. 12. 2011 s účinností od 1. 7. 2012. Sloučením obou základních škol byla vytvořena základní škola, která má významné postavení v oblasti, je spádovou školou pro okolní obce, počtem žáků i pedagogických pracovníků se řadí k větším školám.