Vaše názory

Obsah učiva prvouky 3. B

Paní Foltýnová,
osnovy v současné době ve školském systému vzdělávání bychom museli hledat v RVP (rámcovém vzdělávacím programu), kde máme všechny školy určené výstupy, které bychom měli se žáky naplňovat a dle tohoto programu se školy částečně mohou lišit díky ŠVP (školnímu vzdělávacímu programu) - program naší školy najdete na webových stránkách školy.
Pokud se dle Vašeho názoru třídy liší, každý vyučující by měl probrat za dané období dané učivo, ale mohou být v rámci tohoto období variabilní, přesto by závěrečné výstupy za dané období (nejlépe školní rok, příp. klasifikační období pololetí školního roku) měly být srovnatelné.
Mgr. Luboš Beran

Přidat nový příspěvek