Vaše názory

otázka

proč už nedává škola fotky na web?

zrušeno

porušena pravidla webu

:)

Co by měly mít žáci do šesté třídy?
Myslím že takové věci jako kufřík budou zbytečné.
Ale radši se ptám přímo tady. Co by měly mít a co už je na ně trochu moc malé?

Tadá?

Zeptám se, jak je to s rozvrhem pro druhý stupeň? Bude vystaven před začátkem školy?

1.třídy 2014

Už bude polovina prázdnin za námi a stále nevíme,složení a počet nových prvních tříd a jejich třídní učitelky v Plané.
Prosím o odpověď kdy a kde se tyto informace dozvíme.
Děkuji.

Re: 1.třídy 2014

Je otázka, je-li osoba tohoto názoru informována? V červnu proběhla schůzka s rodiči "budoucích prvňáčků", kde se všichni základní informace dozvěděli a učitelky, které budou vyučovat v těchto třídách byly rovněž přítomny.
Krásný zbytek prázdnin všem

Re: Re: 1.třídy 2014

Vážený pane řediteli jen jsem se chtěla informovat,protože hlídám jednoho chlapce který jde letos do první třídy a s jeho rodiči je těžká domluva a tak jsem si chtěla vědět jak bude začátek školy probíhat.

..

Omlouvám se za svou stížnost, ale dál to už vydržet nešlo a chtěla jsem se zeptat.Moc se mi nezamlouvá že prvňáci musí chodit přes rozkopané náměstí do jídelny.Myslím že by bylo lepší kdyby prvňáci zůstaly na náměstí a druhostupňáci mají přeci už rozum a mohly by přes to náměstí chodit.!!!! Kdo to takhle blbě zařídil?

Re: ..

Vedení školy prosím, odůvodnilo to lepším vybavením školy na náměstí pro 2 stupeň, které nechalo na náměstí ještě před rozdělením zřídit.

Re: ..

nějaká chytrá a co asi autobusy

Přidat nový příspěvek