Rozvrh hodin 2016/2017

 

(rozvrh platný od 1. 9. 2016)

                     
 

 Třída: I.A 
Třídní učitel: Vodrážková Barbora

 
   

1
8:05- 8:50

2
9:00- 9:45

3
10:05-10:50

4
11:00-11:45

5
11:55-12:40

6
12:50-13:35

7
13:40-14:25

8
14:35-15:20

 
 

 
P
o

 

ČJ (1.sk)
Vo

MA
Vo

ČJ
Vo

PVA
Vo

ČJ (2.sk)
Vo

       
 

 
Ú
t

 

ČJ
Vo

MA
Vo

TV
Vo

ČJ
Vo

         
 

 
S
t

 

ČJ
Vo

MA
Vo

ČJ
Vo

VV
Vo

         
 

 
Č
t

 

ČJ
Vo

MA
Vo

TV
Vo

PRČ
Vo

         
 

 
P
á

 

ČJ
Vo

PVA
Vo

ČJ
Vo

HV
Vo

         
                     

 

 

(rozvrh platný od 1. 9. 2016)

                     
 

 Třída: I.B 
Třídní učitel: Provazníková Gabriela

 
   

1
8:05- 8:50

2
9:00- 9:45

3
10:05-10:50

4
11:00-11:45

5
11:55-12:40

6
12:50-13:35

7
13:40-14:25

8
14:35-15:20

 
 

 
P
o

 

ČJ (1.sk)
Pro

MA
Pro

PVA
Pro

HV
Pro

ČJ (2.sk)
Pro

       
 

 
Ú
t

 

ČJ
Pro

MA
Pro

TV
Pro

ČJ
Pro

         
 

 
S
t

 

ČJ
Pro

MA
Pro

ČJ
Pro

VV
Pro

         
 

 
Č
t

 

ČJ
Pro

PVA
Pro

TV
Pro

ČJ
Pro

         
 

 
P
á

 

ČJ
Pro

MA
Pro

ČJ
Pro

PRČ
Pro

         
                     

 

 

(rozvrh platný od 1. 9. 2016)

                     
 

 Třída: I.C 
Třídní učitel: Floriánová Libuše

 
   

1
8:05- 8:50

2
9:00- 9:45

3
10:05-10:50

4
11:00-11:45

5
11:55-12:40

6
12:50-13:35

7
13:40-14:25

8
14:35-15:20

 
 

 
P
o

 

ČJ (1.sk)
Fl

MA
Fl

PVA
Fl

ČJ
Fl

ČJ (2.sk)
Fl

       
 

 
Ú
t

 

ČJ
Fl

MA
Fl

HV
Fl

PRČ
Fl

         
 

 
S
t

 

ČJ
Fl

MA
Fl

TV
Fl

ČJ
Fl

         
 

 
Č
t

 

ČJ
Fl

MA
Fl

PVA
Fl

ČJ
Fl

         
 

 
P
á

 

ČJ
Fl

TV
Fl

ČJ
Fl

VV
Fl

         
                     

 

 

(rozvrh platný od 1. 9. 2016)

                     
 

 Třída: II.A 
Třídní učitel: Vršková Berta

 
   

1
8:05- 8:50

2
9:00- 9:45

3
10:05-10:50

4
11:00-11:45

5
11:55-12:40

6
12:50-13:35

7
13:40-14:25

8
14:35-15:20

 
 

 
P
o

 

ČJ
Vrb

MA
Vrb

ZP (1.sk) Vrb

PVA
Vrb

ČJ
Vrb

       
 

SA (2.sk) Šn

 
 

RP (3.sk) Wu

 
 

SA (4.sk) Ří

 
 

 
Ú
t

 

ČJ
Vrb

MA
Vrb

ČJ
Vrb

PRČ
Vrb

         
 

 
S
t

 

ČJ
Vrb

MA
Vrb

HV
Vrb

PVA
Vrb

TV
Vrb

       
 

 
Č
t

 

ČJ
Vrb

MA
Vrb

ČJ
Vrb

VV
Vrb

         
 

 
P
á

 

ČJ
Vrb

MA
Vrb

ČJ
Vrb

TV
Vrb

         
                     

 

 

(rozvrh platný od 1. 9. 2016)

                     
 

 Třída: II.B 
Třídní učitel: Šneberková Jarmila

 
   

1
8:05- 8:50

2
9:00- 9:45

3
10:05-10:50

4
11:00-11:45

5
11:55-12:40

6
12:50-13:35

7
13:40-14:25

8
14:35-15:20

 
 

 
P
o

 

MA
Šn

ČJ
Šn

ZP (1.sk) Vrb

HV
Šn

ČJ
Šn

       
 

SA (2.sk) Šn

 
 

RP (3.sk) Wu

 
 

SA (4.sk) Ří

 
 

 
Ú
t

 

ČJ
Šn

MA
Šn

PVA
Šn

ČJ
Šn

         
 

 
S
t

 

MA
Šn

TV
Fo

ČJ
Šn

VV
Šn

         
 

 
Č
t

 

ČJ
Šn

MA
Šn

PVA
Šn

ČJ
Šn

         
 

 
P
á

 

MA
Šn

ČJ
Šn

PRČ
Šn

ČJ
Šn

TV
Fo

       
                     

 

 

(rozvrh platný od 1. 9. 2016)

                     
 

 Třída: II.C 
Třídní učitel: Wurmová Jiřina

 
   

1
8:05- 8:50

2
9:00- 9:45

3
10:05-10:50

4
11:00-11:45

5
11:55-12:40

6
12:50-13:35

7
13:40-14:25

8
14:35-15:20

 
 

 
P
o

 

ČJ
Wu

MA
Wu

ZP (1.sk) Vrb

PVA
Wu

ČJ
Wu

       
 

SA (2.sk) Šn

 
 

RP (3.sk) Wu

 
 

SA (4.sk) Ří

 
 

 
Ú
t

 

ČJ
Wu

MA
Wu

ČJ
Wu

VV
Wu

PRČ
Wu

       
 

 
S
t

 

ČJ
Wu

TV
Wu

MA
Wu

ČJ
Wu

         
 

 
Č
t

 

ČJ
Wu

MA
Wu

PVA
Wu

ČJ
Wu

         
 

 
P
á

 

MA
Wu

TV
Wu

ČJ
Wu

HV
Wu

         
                     

 

 

(rozvrh platný od 1. 9. 2016)

                     
 

 Třída: III.A 
Třídní učitel: Říhová Dagmar

 
   

1
8:05- 8:50

2
9:00- 9:45

3
10:05-10:50

4
11:00-11:45

5
11:55-12:40

6
12:50-13:35

7
13:40-14:25

8
14:35-15:20

 
 

 
P
o

 

ČJ
Ří

MA
Ří

AJ (Aj1) Pec

ČJ
Ří

RP (1.sk) Ří

       
 

AJ (Aj2) La

ČD (2.sk) Fo

 
 

AJ (Aj3) Br

SA (3.sk) Ko

 
 

AJ (Aj4) De

SA (4.sk) Šl

 
   

ZP (5.sk) Vr

 
       
 

 
Ú
t

 

ČJ
Ří

MA
Ří

ČJ
Ří

PVA
Ří

PRČ
Ří

       
 

 
S
t

 

ČJ
Ří

AJ (Aj1) Pec

HV
La

MA
Ří

TV
Ří

       
 

AJ (Aj2) La

 
 

AJ (Aj3) Br

 
 

AJ (Aj4) De

 
 

 
Č
t

 

ČJ
Ří

MA
Ří

AJ (Aj1) Pec

ČJ
Ří

VV
Ří

       
 

AJ (Aj2) La

 
 

AJ (Aj3) Br

 
 

AJ (Aj4) De

 
 

 
P
á

 

ČJ
Ří

MA
Ří

TV
Ří

PVA
Ří

         
                     

 

 

(rozvrh platný od 1. 9. 2016)

                     
 

 Třída: III.B 
Třídní učitel: Fojtíková Hana

 
   

1
8:05- 8:50

2
9:00- 9:45

3
10:05-10:50

4
11:00-11:45

5
11:55-12:40

6
12:50-13:35

7
13:40-14:25

8
14:35-15:20

 
 

 
P
o

 

ČJ
Fo

MA
Fo

AJ (Aj1) Pec

HV
La

ZP (5.sk) Vr

       
 

AJ (Aj2) La

RP (1.sk) Ří

 
 

AJ (Aj3) Br

ČD (2.sk) Fo

 
 

AJ (Aj4) De

SA (3.sk) Ko

 
   

SA (4.sk) Šl

 
       
 

 
Ú
t

 

ČJ
Fo

MA
Fo

PVA
Fo

TV
Fo

ČJ
Fo

       
 

 
S
t

 

ČJ
Fo

AJ (Aj1) Pec

MA
Fo

VV
Fo

ČJ
Fo

       
 

AJ (Aj2) La

 
 

AJ (Aj3) Br

 
 

AJ (Aj4) De

 
 

 
Č
t

 

ČJ
Fo

MA
Fo

AJ (Aj1) Pec

TV
Fo

PRČ
Fo

       
 

AJ (Aj2) La

 
 

AJ (Aj3) Br

 
 

AJ (Aj4) De

 
 

 
P
á

 

ČJ
Fo

MA
Fo

PVA
Fo

ČJ
Fo

         
                     

 

 

(rozvrh platný od 1. 9. 2016)

                     
 

 Třída: III.C 
Třídní učitel: Koťátková Martina

 
   

1
8:05- 8:50

2
9:00- 9:45

3
10:05-10:50

4
11:00-11:45

5
11:55-12:40

6
12:50-13:35

7
13:40-14:25

8
14:35-15:20

 
 

 
P
o

 

ČJ
Ko

MA
Ko

AJ (Aj1) Pec

ČJ
Ko

ZP (5.sk) Vr

       
 

AJ (Aj2) La

RP (1.sk) Ří

 
 

AJ (Aj3) Br

ČD (2.sk) Fo

 
 

AJ (Aj4) De

SA (3.sk) Ko

 
   

SA (4.sk) Šl

 
       
 

 
Ú
t

 

ČJ
Ko

MA
Ko

PVA
Ko

ČJ
Ko

VV
Ko

       
 

 
S
t

 

ČJ
Ko

AJ (Aj1) Pec

MA
Ko

TV
Ko

PRČ
Ko

       
 

AJ (Aj2) La

 
 

AJ (Aj3) Br

 
 

AJ (Aj4) De

 
 

 
Č
t

 

ČJ
Ko

MA
Ko

AJ (Aj1) Pec

PVA
Ko

HV
La

       
 

AJ (Aj2) La

 
 

AJ (Aj3) Br

 
 

AJ (Aj4) De

 
 

 
P
á

 

ČJ
Ko

MA
Ko

TV
Ko

ČJ
Ko

         
                     

 

 

(rozvrh platný od 1. 9. 2016)

                     
 

 Třída: IV.A 
Třídní učitel: Pelánová Monika

 
   

1
8:05- 8:50

2
9:00- 9:45

3
10:05-10:50

4
11:00-11:45

5
11:55-12:40

6
12:50-13:35

7
13:40-14:25

8
14:35-15:20

 
 

 
P
o

 

ČJ
Pe

VLA
Šl

MA
Pe

PŘÍ
Pe

AJ (Aj1) La

       
 

AJ (Aj2) De

 
 

AJ (Aj3) Pec

 
 

AJ (Aj4) Br

 
 

 
Ú
t

 

ČJ
Pe

MA
Pe

VV
Pe

VV
Pe

TV
Pe

ČJ
Pe

     
 

 
S
t

 

AJ (Aj1) La

MA
Pe

VLS (4.sk) Pe

ČJ
Pe

         
 

AJ (Aj2) De

RP (1.sk) Ří

 
 

AJ (Aj3) Pec

EP (2.sk) Vr

 
 

AJ (Aj4) Br

SA (3.sk) Št

 
 

 
Č
t

 

VLA
Šl

AJ (Aj1) La

MA
Pe

HV
La

ČJ
Pe

PRČ
Pe

     
 

AJ (Aj2) De

 
 

AJ (Aj3) Pec

 
 

AJ (Aj4) Br

 
 

 
P
á

 

MA
Pe

ČJ
Pe

PŘÍ
Pe

ČJ
Pe

TV
Pe

       
                     

 

 

(rozvrh platný od 1. 9. 2016)

                     
 

 Třída: IV.B 
Třídní učitel: Štefl Michal

 
   

1
8:05- 8:50

2
9:00- 9:45

3
10:05-10:50

4
11:00-11:45

5
11:55-12:40

6
12:50-13:35

7
13:40-14:25

8
14:35-15:20

 
 

 
P
o

 

ČJ
Št

MA
Št

ČJ
Št

VLA
Št

AJ (Aj1) La

       
 

AJ (Aj2) De

 
 

AJ (Aj3) Pec

 
 

AJ (Aj4) Br

 
 

 
Ú
t

 

ČJ
Št

MA
Št

ČJ
Št

TV
Št

PŘÍ
Št

       
 

 
S
t

 

AJ (Aj1) La

PRČ
Ří

VLS (4.sk) Pe

MA
Št

VLA
Št

       
 

AJ (Aj2) De

RP (1.sk) Ří

 
 

AJ (Aj3) Pec

EP (2.sk) Vr

 
 

AJ (Aj4) Br

SA (3.sk) Št

 
 

 
Č
t

 

ČJ
Št

AJ (Aj1) La

MA
Št

TV
Št

ČJ
Št

       
 

AJ (Aj2) De

 
 

AJ (Aj3) Pec

 
 

AJ (Aj4) Br

 
 

 
P
á

 

ČJ
Št

MA
Št

PŘÍ
Št

HV
Št

VV
Ko

VV
Ko

     
                     

 

 

(rozvrh platný od 1. 9. 2016)

                     
 

 Třída: IV.C 
Třídní učitel: Vrška Martin

 
   

1
8:05- 8:50

2
9:00- 9:45

3
10:05-10:50

4
11:00-11:45

5
11:55-12:40

6
12:50-13:35

7
13:40-14:25

8
14:35-15:20

 
 

 
P
o

 

ČJ
Vr

MA
Vr

ČJ
Vr

VLA
Ic

AJ (Aj1) La

HV
Vr

     
 

AJ (Aj2) De

 
 

AJ (Aj3) Pec

 
 

AJ (Aj4) Br

 
 

 
Ú
t

 

ČJ
Vr

MA
Vr

PŘÍ
Vr

ČJ
Vr

TV
Vr

       
 

 
S
t

 

AJ (Aj1) La

MA
Vr

VLS (4.sk) Pe

VLA
Ic

PRČ
Wu

 
 
-- uj --

     
 

AJ (Aj2) De

RP (1.sk) Ří

 
 

AJ (Aj3) Pec

EP (2.sk) Vr

 
 

AJ (Aj4) Br

SA (3.sk) Št

 
 

 
Č
t

 

ČJ
Vr

AJ (Aj1) La

MA
Vr

VV
Ic

VV
Ic

 
 
-- uj --

     
 

AJ (Aj2) De

 
 

AJ (Aj3) Pec

 
 

AJ (Aj4) Br

 
 

 
P
á

 

ČJ
Vr

MA
Vr

PŘÍ
Vr

TV
Vr

ČJ
Vr

       
                     

 

 

(rozvrh platný od 1. 9. 2016)

                     
 

 Třída: V.A 
Třídní učitel: Šlapáková Martina

 
   

1
8:05- 8:50

2
9:00- 9:45

3
10:05-10:50

4
11:00-11:45

5
11:55-12:40

6
12:50-13:35

7
13:40-14:25

8
14:35-15:20

 
 

 
P
o

 

ČJ
Šl

AJ (Aj 1)
Pe

MA
Šl

TV
Šl

INF (Inf1)
Št

       
 

AJ (Aj 2)
La

 
 

AJ (Aj 3)
Pec

 
 

 
Ú
t

 

ČJ
Šl

MA
Šl

VV
Šl

VV
Šl

ČJ
Šl

RP (3.sk)
De

     
 

EP (1.sk)
Šl

 
 

SA (2.sk)
Ko

 
 

 
S
t

 

ČJ
Šl

MA
Šl

HV
Ic

PŘÍ
Šl

AJ (Aj 1)
Pe

VLA
Šl

     
 

AJ (Aj 2)
La

 
 

AJ (Aj 3)
Pec

 
 

 
Č
t

 

AJ (Aj 1)
Pe

ČJ
Šl

PRČ
Fo

MA
Šl

TV
Šl

       
 

AJ (Aj 2)
La

 
 

AJ (Aj 3)
Pec

 
 

 
P
á

 

ČJ
Šl

MA
Šl

VLA
Šl

PŘÍ
Šl

INF (Inf2)
Št

       
                     

 

 

(rozvrh platný od 1. 9. 2016)

                     
 

 Třída: V.B 
Třídní učitel: Denková Lenka

 
   

1
8:05- 8:50

2
9:00- 9:45

3
10:05-10:50

4
11:00-11:45

5
11:55-12:40

6
12:50-13:35

7
13:40-14:25

8
14:35-15:20

 
 

 
P
o

 

ČJ
De

AJ (Aj 1)
Pe

PŘÍ
Ic

TV
De

 
 
-- uj --

       
 

AJ (Aj 2)
La

 
 

AJ (Aj 3)
Pec

 
 

 
Ú
t

 

ČJ
De

MA
De

ČJ
De

VV
De

VV
De

RP (3.sk)
De

     
 

EP (1.sk)
Šl

 
 

SA (2.sk)
Ko

 
 

 
S
t

 

PŘÍ
Ic

HV
Ic

ČJ
De

MA
De

AJ (Aj 1)
Pe

INF (Inf1)
Vr

     
 

AJ (Aj 2)
La

 
 

AJ (Aj 3)
Pec

 
 

 
Č
t

 

AJ (Aj 1)
Pe

VLA
Ic

VLA
Ic

MA
De

TV
De

INF (Inf2)
Vr

     
 

AJ (Aj 2)
La

 
 

AJ (Aj 3)
Pec

 
 

 
P
á

 

ČJ
De

ČJ
De

MA
De

MA
De

PRČ
De

       
                     

 

 

(rozvrh platný od 1. 9. 2016)

                     
 

 Třída: VI.A 
Třídní učitel: Nečasová Pavla

 
   

1
8:05- 8:50

2
9:00- 9:45

3
10:05-10:50

4
11:00-11:45

5
11:55-12:40

6
12:50-13:35

7
13:40-14:25

8
14:35-15:20

 
 

 
P
o

 



Ro (Př)

ČJ
Se

AJ
(107)

ČJ
Se

MA
Kb

     
 

 
Ú
t

 

AJ
(107)

ČJ
Se

ZE
Sur (10)

TV (Dív)
Sch (Au)

MA
Kb

VOZ

     
 

TV (Chl)
Ro (Těl)

 
 

 
S
t

 


Ro (Př)

MA
Kb

INF
Svi (111)

MA
Kb

FY
ŠtM (FCh)

       
 

 
Č
t

 

VOZ

ZE
Sur

HV
Pre

ČJ
Se

MA
Kb

TV (Dív)
Sch (Těl)

     
 

TV (Chl)
Ro (Au)

 
 

 
P
á

 

AJ

VV
Pre

VV
Pre


S: PRČ (Prč1)

S: PRČ (Prč1)

     
 

S: PRČ (Prč3) Sur

S: PRČ (Prč3) Sur

 
 

S: PRČ (Prč4) Go

S: PRČ (Prč4) Go

 
 

L: PRČ (Prč2) Pre

L: PRČ (Prč2) Pre

 
                     

 

 

(rozvrh platný od 1. 9. 2016)

                     
 

 Třída: VI.B 
Třídní učitel: Seidlerová Jana

 
   

1
8:05- 8:50

2
9:00- 9:45

3
10:05-10:50

4
11:00-11:45

5
11:55-12:40

6
12:50-13:35

7
13:40-14:25

8
14:35-15:20

 
 

 
P
o

 

MA
Bp (10)


TV (Dív)
Sch (Au)

ČJ
Se

VV
Pre

VV
Pre

     
 

TV (Chl)
Ro (Těl)

 
 

 
Ú
t

 

ZE
Sur (10)


Ro (Př)

MA
Bp

ČJ
Se

AJ
(107)

INF
Svi (111)

     
 

 
S
t

 

MA
Bp (10)

ČJ
Se


TV (Dív)
Sch (Těl)

VOZ
Se

       
 

TV (Chl)
Ro (Au)

 
 

 
Č
t

 


Ro (Př)

HV
Pre

ZE
Sur (10)

MA
Bp

AJ

ČJ
Se

     
 

 
P
á

 

MA
Bp (10)

VOZ
Se

AJ
(107)

FY
ŠtM (FCh)

S: PRČ (Prč1)

S: PRČ (Prč1)

     
 

S: PRČ (Prč3) Sur

S: PRČ (Prč3) Sur

 
 

S: PRČ (Prč4) Go

S: PRČ (Prč4) Go

 
 

L: PRČ (Prč2) Pre

L: PRČ (Prč2) Pre

 
                     

 

 

(rozvrh platný od 1. 9. 2016)

                     
 

 Třída: VI.C 
Třídní učitel: Třešňák Zdeněk

 
   

1
8:05- 8:50

2
9:00- 9:45

3
10:05-10:50

4
11:00-11:45

5
11:55-12:40

6
12:50-13:35

7
13:40-14:25

8
14:35-15:20

 
 

 
P
o

 


MA
Hrd

TV (Dív)
Sch (Au)

ZE
Sur (10)

VOZ

ČJ
Se

     
 

TV (Chl)
Ro (Těl)

 
 

 
Ú
t

 

ČJ
Se

MA
Hrd

VV
Pre

VV
Pre

FY
ŠtM (FCh)


Ro (Př)

     
 

 
S
t

 

AJ


MA
Hrd

TV (Dív)
Sch (Těl)

INF
Svi (111)

       
 

TV (Chl)
Ro (Au)

 
 

 
Č
t

 

ČJ
Se

AJ

MA
Hrd

HV
Pre

ČJ
Se

VOZ

     
 

 
P
á

 

AJ

MA
Hrd


Ro

ZE
Sur (10)

S: PRČ (Prč1)

S: PRČ (Prč1)

     
 

S: PRČ (Prč3) Sur

S: PRČ (Prč3) Sur

 
 

S: PRČ (Prč4) Go

S: PRČ (Prč4) Go

 
 

L: PRČ (Prč2) Pre

L: PRČ (Prč2) Pre

 
                     

 

 

(rozvrh platný od 1. 9. 2016)

                     
 

 Třída: VII.A 
Třídní učitel: Vavříková Veronika

 
   

1
8:05- 8:50

2
9:00- 9:45

3
10:05-10:50

4
11:00-11:45

5
11:55-12:40

6
12:50-13:35

7
13:40-14:25

8
14:35-15:20

 
 

 
P
o

 

ČJ
Se

MA
Sch


Kb (Př)

FY
Hrd (FCh)

ZE
Bp (10)


     
 

 
Ú
t

 

VNJ
Vv

MA
Sch

INF
Svi (111)

TV (Chl)
Ro (Těl)

ČJ
Se

MA
Sch

 

VOZ
Vv

 
 

TV (Dív)
Sch (Au)

 
 

 
S
t

 

VNJ
Vv

AJ
Vv

HV
Pre

ČJ
Se

S: PRČ (Prč2) Pre

S: PRČ (Prč2) Pre

     
 

L: PRČ (Prč1)

L: PRČ (Prč1)

 
 

L: PRČ (Prč3) Sur

L: PRČ (Prč3) Sur

 
 

L: PRČ (Prč4) Go

L: PRČ (Prč4) Go

 
 

 
Č
t

 

AJ
Vv

ČJ
Se

MA
Sch


Kb (Př)

ZE
Bp (10)

TV (Chl)
Ro (Au)

     
 

TV (Dív)
Sch (Těl)

 
 

 
P
á

 

ČJ
Se

MA
Sch

VV
Ne


AJ
Vv (107)

FY
Hrd (Př)

     
                     

 

 

(rozvrh platný od 1. 9. 2016)

                     
 

 Třída: VII.B 
Třídní učitel: Predková Dita

 
   

1
8:05- 8:50

2
9:00- 9:45

3
10:05-10:50

4
11:00-11:45

5
11:55-12:40

6
12:50-13:35

7
13:40-14:25

8
14:35-15:20

 
 

 
P
o

 

AJ
Ro

ZE
Be (10)

ČJ
Ne


FY
ŠtM (FCh)


Sur (Př)

     
 

 
Ú
t

 

INF
Svi (111)

MA
ŠtM

TV (Chl)
Ro (Těl)

VNJ
Pec

ČJ
Ne

MA
ŠtM

 

HV
Pre

 
 

TV (Dív)
Sch (Au)

 
 

 
S
t

 

MA
ŠtM

VV
Pre

AJ
Ro

ČJ
Ne

S: PRČ (Prč2) Pre

S: PRČ (Prč2) Pre

     
 

L: PRČ (Prč1)

L: PRČ (Prč1)

 
 

L: PRČ (Prč3) Sur

L: PRČ (Prč3) Sur

 
 

L: PRČ (Prč4) Go

L: PRČ (Prč4) Go

 
 

 
Č
t

 


ZE
Be (10)

MA
ŠtM

ČJ
Ne

AJ
Ro

VOZ
Vv

     
 

 
P
á

 

ČJ
Ne

VNJ
Pec


Sur (Př)

TV (Chl)
Ro (Au)

MA
ŠtM

FY
ŠtM (10)

     
 

TV (Dív)
Sch (Těl)

 
                     

 

 

(rozvrh platný od 1. 9. 2016)

                     
 

 Třída: VII.C 
Třídní učitel: Schreilová Alena

 
   

1
8:05- 8:50

2
9:00- 9:45

3
10:05-10:50

4
11:00-11:45

5
11:55-12:40

6
12:50-13:35

7
13:40-14:25

8
14:35-15:20

 
 

 
P
o

 

MA
Sch

ČJ
Se

ZE
Be (10)

VV
Ne

AJ
Ro

FY
Hrd (FCh)

     
 

 
Ú
t

 

MA
Sch

HV
Pre

TV (Dív)
Sch (Au)


Sur (Př)

VNJ
Go

 


ČJ
Se

 
 

TV (Chl)
Ro (Těl)

 
 

 
S
t

 

ČJ
Se

AJ
Ro

MA
Sch

INF
Svi (111)

S: PRČ (Prč2) Pre

S: PRČ (Prč2) Pre

     
 

L: PRČ (Prč1)

L: PRČ (Prč1)

 
 

L: PRČ (Prč3) Sur

L: PRČ (Prč3) Sur

 
 

L: PRČ (Prč4) Go

L: PRČ (Prč4) Go

 
 

 
Č
t

 

ZE
Be (10)

MA
Sch

ČJ
Se

FY
Hrd (FCh)

VNJ
Go


Sur (Př)

     
 

 
P
á

 

MA
Sch

AJ
Ro (107)


TV (Dív)
Sch (Těl)

ČJ
Se

VOZ
Vv

     
 

TV (Chl)
Ro (Au)

 
                     

 

 

(rozvrh platný od 1. 9. 2016)

                     
 

 Třída: VIII.A 
Třídní učitel: Hrdličková Martina

 
   

1
8:05- 8:50

2
9:00- 9:45

3
10:05-10:50

4
11:00-11:45

5
11:55-12:40

6
12:50-13:35

7
13:40-14:25

8
14:35-15:20

 
 

 
P
o

 

MA
Hrd

ČJ
KoN


Sur (FCh)

DRV (vDrv) Pre

AJ
(107)

TV (dív)
Sch (Au)

     
 

TK (vTK) Sch

 
 

SA (vSA) Ro (Těl)

TV (chl)
Ro (Těl)

 
 

KAJ (VKAj) Vv

 
 

 
Ú
t

 

MA
Hrd

ZE
Sur (10)

VRJ (VRJ)
Go

ČJ
KoN


 

VOZ
Sur

FY
Hrd (FCh)

 
 

VNJ (VNj1)
Hrd

 
 

 
S
t

 

MA
Hrd

AJ
(107)

CH
Še (FCh)

ČJ
KoN

MA
Hrd

PRČ
Svi (111)

     
 

 
Č
t

 

MA
Hrd

AJ
(107)

ČJ
KoN


FY
Hrd

 

HV
Pre

ZE
Sur (10)

 
 

 
P
á

 

CH
Še (FCh)


Sur (Př)

VRJ (VRJ)
Go

VV
Pre

ČJ
KoN

TV (dív)
Sch (Těl)

     
 

VNJ (VNj1)
Hrd

TV (chl)
Ro (Au)

 
                     

 

 

(rozvrh platný od 1. 9. 2016)

                     
 

 Třída: VIII.B 
Třídní učitel: Beranová Petra

 
   

1
8:05- 8:50

2
9:00- 9:45

3
10:05-10:50

4
11:00-11:45

5
11:55-12:40

6
12:50-13:35

7
13:40-14:25

8
14:35-15:20

 
 

 
P
o

 

AJ (Aj1)
Vv

ČJ
Ne

MA
Bp

DRV (vDrv) Pre

TV (dív)
Sch (Au)

ZE
Bp (10)

     
 

TK (vTK) Sch

 
 

SA (vSA) Ro (Těl)

TV (chl)
Be (Těl)

 
 

KAJ (VKAj) Vv

 
 

 
Ú
t

 

ČJ
Ne

MA
Bp

VRJ (VRJ)
Go


VOZ
Sur

 

FY
Hrd (FCh)

PRČ
Svi (111)

 
 

VNJ (VNj2)
Pec

 
 

 
S
t

 

ČJ
Ne

VV
Ne

MA
Bp

HV
Pre


Še (Př)

CH
Še (FCh)

     
 

 
Č
t

 

ČJ
Ne

FY
Hrd (FCh)


TV (dív)
Sch (Těl)

AJ (Aj1)
Vv

 

ZE
Bp (10)

MA
Bp

 
 

TV (chl)
Be (Au)

 
 

 
P
á

 

AJ (Aj1)
Vv

ČJ
Ne

VRJ (VRJ)
Go


Še (Př)

CH
Še (FCh)

MA
Bp

     
 

VNJ (VNj2)
Pec

 
                     

 

 

(rozvrh platný od 1. 9. 2016)

                     
 

 Třída: VIII.C 
Třídní učitel: Netrvalová Ivana

 
   

1
8:05- 8:50

2
9:00- 9:45

3
10:05-10:50

4
11:00-11:45

5
11:55-12:40

6
12:50-13:35

7
13:40-14:25

8
14:35-15:20

 
 

 
P
o

 

ČJ
Ne

MA
Bp


DRV (vDrv) Pre

FY
Hrd

TV (dív)
Sch (Au)

     
 

TK (vTK) Sch

 
 

SA (vSA) Ro (Těl)

TV (chl)
Ro (Těl)

 
 

KAJ (VKAj) Vv

 
 

 
Ú
t

 

MA
Bp

ČJ
Ne

VRJ (VRJ)
Go

AJ
(107)

PRČ
Svi (111)

 

HV
Pre

ZE
Sur (10)

 
 

VNJ (VNj3)
Vv

 
 

 
S
t

 

AJ
(107)


Sur (Př)

VV
Ne

CH
Še (FCh)

ČJ
Ne

MA
Bp

     
 

 
Č
t

 

MA
Bp

ČJ
Ne

AJ
(107)

ZE
Sur (10)

VOZ
Sur

 

FY
Hrd (Př)


 
 

 
P
á

 


Sur (Př)

CH
Še (FCh)

VRJ (VRJ)
Go

ČJ
Ne

MA
Bp

TV (dív)
Sch (Těl)

     
 

VNJ (VNj3)
Vv

TV (chl)
Ro (Au)

 
                     

 

 

(rozvrh platný od 1. 9. 2016)

                     
 

 Třída: IX.A 
Třídní učitel: Končelíková Naděžda

 
   

1
8:05- 8:50

2
9:00- 9:45

3
10:05-10:50

4
11:00-11:45

5
11:55-12:40

6
12:50-13:35

7
13:40-14:25

8
14:35-15:20

 
 

 
P
o

 

MA
ŠtM

AJ (Aj1)
Vv

ČJ
KoN


KoN


Kb (Př)

VOZ

     
 

AJ (AJ2)

 
 

 
Ú
t

 

ČJ
KoN

VNJ (VNJ)
Pec

ČJ
KoN

FY
ŠtM (FCh)

DRV (vDrv)
Pre

 

VV
Ne

VV
Ne

 
   
 

KAJ (VKAj)
Vv

 
 

VRJ (VRJ)
Go

 
 

SA (VSa)
Ro (Těl)

 
   
 

 
S
t

 

CH
Še (FCh)

ČJ
KoN

AJ (Aj1)
Vv

MA
ŠtM

TV (dív)
Sch (Au)

PRČ
KoN

     
 

AJ (AJ2)

TV (chl)
Ro (Těl)

 
 

 
Č
t

 

MA
ŠtM

ČJ
KoN


Kb (Př)

AJ (Aj1)
Vv

HV
Pre

 

VOZ

FY
ŠtM (FCh)

 
 

AJ (AJ2)

 
 

 
P
á

 

MA
ŠtM


KoN

ZE
Bp (10)

VNJ (VNJ)
Pec

TV (dív)
Sch (Těl)

CH
Še (FCh)

     
 

VRJ (VRJ)
Go

TV (chl)
Ro (Au)

 
                     

 

 

(rozvrh platný od 1. 9. 2016)

                     
 

 Třída: IX.B 
Třídní učitel: Šteflová Markéta

 
   

1
8:05- 8:50

2
9:00- 9:45

3
10:05-10:50

4
11:00-11:45

5
11:55-12:40

6
12:50-13:35

7
13:40-14:25

8
14:35-15:20

 
 

 
P
o

 

ČJ
KoN

MA
ŠtM

AJ (AJ1)
Vv


Kb (Př)

TV (dív)
Sch (Au)


KoN

     
 

AJ (AJ2)

TV (chl)
Be (Těl)

 
 

 
Ú
t

 

MA
ŠtM

VOZ

FY
ŠtM (FCh)

VNJ (VNJ)
Vv

DRV (vDrv)
Pre

 

ČJ
KoN

PRČ
KoN

 
   
 

KAJ (VKAj)
Vv

 
 

VRJ (VRJ)
Go

 
 

SA (VSa)
Ro (Těl)

 
   
 

 
S
t

 

ČJ
KoN

CH
Še (FCh)

MA
ŠtM

AJ (AJ1)
Vv

ZE
Bp (10)


Kb (Př)

     
 

AJ (AJ2)

 
 

 
Č
t

 

ČJ
KoN

MA
ŠtM

VNJ (VNJ)
Vv

TV (dív)
Sch (Těl)

VOZ

 

FY
ŠtM (FCh)

HV
Pre

 
 

VRJ (VRJ)
Go

TV (chl)
Be (Au)

 
 

 
P
á

 

ČJ
KoN

AJ (AJ1)
Vv

CH
Še (FCh)


KoN

VV
Ne

VV
Ne

     
 

AJ (AJ2)