ZŠ Planá informuje:

SRPŠ při ZŠ Planá a zaměstnanci  školy oznamují,

že v sobotu 15. března 2014 se v prostorách školy od 20.00 hodin koná již 15. KANTORSKÝ BÁL.

Na zájemce čeká slavnostně vyzdobená aula s nablýskaným parketem, oblíbená hudební skupina Triangl a předtančení, jaké tu ještě nebylo. A k tradičně bohaté tombole možná přibude ještě překvapení....

Vstupným, tombolou či konzumací občerstvení přispějí hosté do fondu, který bude využit ve prospěch žáků  školy.

Vstupenky v ceně 250 Kč budou od 25. února 2014 k dostání v kanceláři školy na náměstí.