Z našich panenek už se těšíme… a vyhlašujeme AUKCI pro vás

Před několika dny konečně dorazila do valské školy netrpělivě očekávaná zásilka z české pobočky mezinárodní organizace UNICEF. Z balíku se na nás usmívalo deset krásných panenek. Každá panenka symbolizuje částku 600Kč na očkování jednoho afrického dítěte. V souvislosti s prodejní výstavou (před velikonočními svátky) a sbírkou pro UNICEF jsme se rozhodli rozšířit naši pomoc o charitativní aukci na našich stránkách. Jedná se o internetovou aukci na prodej panenky „Valynky“ z dílny jedné naší paní učitelky. Dovolujeme si vás tímto pozvat k účasti na naší aukci. Získané peníze budou odeslány konto UNICEF. Předem děkujeme všem, kteří naši snahu pomoci potřebným podpoří.