Večerníček v knihovně se 3. A

Večerníček v knihovně s 3. A
Dne 3. 4. jsme rádi využili nabídku paní knihovnice a přišli jsme si poslechnout její vyprávění o počátcích pohádek, které nosí Večerníček. Byli jsme překvapeni, že první pohádky nebyly kreslené, ale pouze vyprávěné.  Pokračovali pohádkami černobílými a posléze teprve byly barevné, jako známe dnes. Rádi jsme si prohlédli i obrázky k pohádkám od různých ilustrátorů. Povídání se nám moc líbilo a odnesli jsme si i něco na zub.
žáci 3.A
Dne 3. 4. jsme rádi využili nabídku paní knihovnice a přišli jsme si poslechnout její vyprávění o počátcích pohádek, které nosí Večerníček. Byli jsme překvapeni, že první pohádky nebyly kreslené, ale pouze vyprávěné.  Pokračovali pohádkami černobílými a posléze teprve byly barevné, jako známe dnes. Rádi jsme si prohlédli i obrázky k pohádkám od různých ilustrátorů. Povídání se nám moc líbilo a odnesli jsme si i něco na zub.
                                                                                                                                                                        žáci 3.A