Večerní běh Planou

Dne 15.10.2015 se uskutečnil již 17. ročník Večerního běhu Planou. I přes nepřízeň počasí dorazilo mnoho účastníků. Celkem se zúčastnilo 31 předškoláků, 126 žáků a 47 dospěláků v doprovodu 2 malých odvážlivců Adama Hada a Kristiána Stacha, kteří běželi 3 km trať s nimi.

Velký obdiv patří Šimonu Kapolkovi, který odběhl celou trať bez jedné boty a za tento výkon dostal ocenění. Tohoto běhu se zúčastnil také pravidelný účastník pan Vladimír Tolar, který v letošním roce slaví 75. narozeniny.

Děkujeme všem závodníkům za účast a věříme, že si večerní běh Planou užili. :)

Vyhodnocení:  Předškoláci I.                   1. místo Jakub Otava

                                                                         2. místo Marek Švarcbek                             

                                                                         3. místo Martin Matúš                                   

                             Předškoláci II.                 1. místo Kristýna Záhořová                          

                                                                         2. místo Radim Hadač                                  

                                                                         3. místo Andrea Gašparovičová                  

                          Nejmladší žákyně I.           1. místo Aneta Matúšková                

                                                                         2. místo Barbora Nováková  

                                                                         3. místo Tereza Kotková

                          Nejmladší žáci I.                1. místo Matyáš Matys

                                                                         2. místo Šimon Kapolka

                                                                         3. místo Kristián Stach

                          Nejmladší žákyně II.         1. místo Michaela Marešová

                                                                        2. místo Kateřina Šteflová

                                                                        3. místo Vanessa Kašíková

                          Nejmladší žáci II.               1. místo Lukáš Hudler

                                                                        2. místo Ondřej Meller

                                                                        3. místo Jaroslav Šroub

                          Mladší žákyně                   1. místo Marie Ščasnárová

                                                                        2. místo Ivana Kvasničková

                                                                        3. místo Štěpánka Rabová

                          Mladší žáci                         1. místo Jakub Davidík

                                                                        2. místo Štěpán Trávníček

                                                                        3. místo Radek Andrle

                          Starší žákyně                    1. místo Kamila Všetičková

                                                                        2. místo Natálie Kubálková

                                                                        3. místo Hana Vargová

                          Starší žáci                          1. místo Štěpán Marek

                                                                        2. místo David Kopl

                                                                        3. místo Marek Vyšín

                           Ženy                                   1. místo Karolína Hrubá

                                                                       2. místo Patricia Procházková

                                                                       3. místo Marcela Machová

                           Muži                                   1. místo Lukáš Kopča

                                                                       2. místo Jaroslav Stahl

                                                                       3. místo Ladislav Stach

                           Veteráni - ženy               1. místo Jana Hrubá

                                                                       2. místo Marcela Bečvářová

                                                                       3. místo Helena Duchková

                           Veteráni - muži               1. místo Ivan David

                                                                       2. místo Jiří Novák

                                                                       3. místo Jiří Trávníček

 

Celkové výsledky na:  http://www.svstribro.cz/ .

Fotografie: https://picasaweb.google.com/104227843013664470761/VecerniBehPlanou2015

 

 

 

 

 

 

 

 

Základní škola Planá, příspěvková organizace vznikla sloučením škol Základní škola Planá, náměstí Svobody a Základní škola Planá, Na Valech rozhodnutím rady města Planá 7. 12. 2011 s účinností od 1. 7. 2012. Sloučením obou základních škol byla vytvořena základní škola, která má významné postavení v oblasti, je spádovou školou pro okolní obce, počtem žáků i pedagogických pracovníků se řadí k větším školám.