Večerní běh Planou 2012

Dne 18. října se konal 14. ročník VEČERNÍHO BĚHU PLANOU. Zúčastnilo se 250 závodníků. Všem děkujeme, dík patří také divákům, kteří přišli naše sportovce povzbudit. Na organizaci celé akce se podílelo 35 dospěláků (učitelé, správní zaměstnanci školy, rodiče, hasiči, městští policisté, školní jídelna, .... ) a tři děvčata ze ZŠ. Všem mnohokrát děkuji!!!!! Zde jsou výsledky:

Předškoláci I

1. místo - Matyáš Havlíček - Planá
2. místo - Daniel Kodýtek - MŠ Planá
3. místo - Kristýna Kozáková - Bezdružice
4. místo - Vanesa Laurinčíková - Planá
5. místo - Eliška Křížková - Planá
6. místo - Tereza Hrazdilová - Baník Stříbro
7. místo - Dominik Foltýn - Planá
8. místo - Karolína Šroubová - Planá
9. místo - Ladislav Nedbal - Baník Stříbro
10. místo - Sofie Bohmová - ZŠ Bezdružice
11. místo - Barbora Nečasová - Planá
12. místo - Ivana Nejedlá - Planá
13. místo - Richard Hastík -
14. místo - Barbora Lišková - Broumov
15. místo - Matyáš Niebauer - MŠ Planá
15. místo - Eliška Polánková - Velká Hleďsebe


Předškoláci II
1. místo - Šimon Kapolka - ZŠ Planá
2. místo - Petra Dufková - ZŠ Planá
3. místo - Tomáš Štrunc - ZŠ Planá
4. místo - Vojtěch Ansl - ZŠ Chodová Planá
5. místo - Aleš Tichý - ZŠ Planá
6. místo - Amálie Davidová - MŠ Planá Havlíčkova
7. místo - Kristýna Buchtová - ZŠ Planá
8. místo - Tereza Grünerová - ZŠ Planá
9. místo - Anna Kratejlová - ZŠ Halže
10. místo - Jakub Zápotočný - MŠ Planá Havlíčkova
11. místo - Jan Huleš - ZŠ Bezdružice
12. místo - Lucie Holinková -MŠ Planá Havlíčkova
13. místo - Markéta Andrlová - Baník Stříbro
14. místo - Petra Haladová - ZŠ Planá
15. místo - Tomáš Augustin - MŠ Planá Havlíčkova
16. místo - Vít Zajíček - MŠ Planá Havlíčkova
17. místo - Magdalena Vršková - MŠ Planá Smetanova
18. místo - Matěj Baláž - MŠ Planá Havlíčkova
19. místo - Matěj Hurt - ZŠ Bezdružice
20. místo - Marie Lišková - MŠ Planá Smetanova
21. místo - Adéla Hošková - ZŠ Bezdružice
22. místo - Kevin Vašina - ZŠ Bezdružice
23. místo - Stanislav Křepel - ZŠ Přimda
24. místo - Tereza Hergetová - MŠ Planá Havlíčkova
25. místo- Lukáš Řáda - MŠ Planá Smetanova
26. místo - Filip Bláha - Baník Stříbro
27. místo - Jindřich Myška - ZŠ Bezdružice
28. místo - Petra Procházková - MŠ Planá Smetanova
29. místo - Jaroslav Herajt - MŠ Planá Smetanova
30. místo - Anna Veselá - MŠ Planá Havlíčkova
31. místo - Jan Kratejl - MŠ Halže
32. místo - Kateřina Jasaňová - ZŠ Planá
33. místo - Alex Phan - MŠ Planá Smetanova
34. místo - Patrik Fleisig - MŠ Planá Smetanova
35. místo - Veronika Šteflová - MŠ Planá Smetanova
36. místo - Anežka Křížková - MŠ Planá Smetanova
37. místo - Daniela Hastiková - MŠ Planá Smetanova
38. místo - Natálie Váchová - MŠ Planá Havlíčkova
39. místo - Lukáš Janovec - MŠ Planá Havlíčkova
40. místo - Eliška Čechurová - Baník Stříbro
41. místo - Adéla Tonková - MŠ Planá Smetanova
42. místo - Karolína Šturmová - MŠ Planá Havlíčkova
43. místo - Jan Šurányi -
44. místo - Kevin Valovič - ZŠ Planá
45. místo - Nikita Vašinová - ZŠ Bezdružice


Nejmladší žákyně I
1. místo - Nikola Poláková - Baník Stříbro
2. místo - Natálie Matysová - ZŠ Chodová Planá
3. místo - Michaela Marešová - ZŠ Planá
4. místo - Daniela Krajčíková - Baník Stříbro
5. místo - Sára Myšková - ZŠ Bezdružice
6. místo - Tereza Houserová - ZŠ Bezdružice
7. místo - Kateřina Ščasnárová - ZŠ Chodová Planá
8. místo - Lucie Procházková - ZŠ Planá
9. místo - Adéla Mišoňová - ZŠ Planá
10. místo - Eliška Mudrová - ZŠ Bezdružice
11. místo - Kateřina Šteflová - ZŠ Planá
12. místo - Monika Lišková - ZŠ Planá
13. místo - Petra Čečová - ZŠ Planá
14. místo - Klára Miksová - ZŠ Bezdružice
15. místo - Michaela Kováčová - ZŠ Chodová Planá


Nejmladší žáci I
1. místo - Jaroslav Šroub - ZŠ Planá
2. místo - Lukáš Hudler - ZŠ Planá
3. místo - Michal Procházka - HC Mariánské Lázně
4. místo - Tomáš Procházka - ZŠ Bezdružice
5. místo - Lukáš Korim - ZŠ Bezdružice
6. místo - Vojtěch Steklý - ZŠ Bezdružice
7. místo - Václav Sýkora - ZŠ Bezdružice
8. místo - Jan Šlapák - ZŠ Planá
9. místo - Marek Matúš - Baník Stříbro
10. místo - Ondřej Meller - ZŠ Planá
11. místo - Jindřich Šturma - ZŠ Planá
12. místo - Jakub Votava - ZŠ Planá
13. místo - Jan Hurt - ZŠ Bezdružice
14. místo - Štěpán Kozák - ZŠ Planá
15. místo - Vojtěch Čechura - Baník Stříbro
16. místo - Jakub Nejedlý - ZŠ Planá
17. místo - Jakub Kozák - ZŠ Bezdružice
18. místo - Michal Škornička - ZŠ Bezdružice
19. místo - Michal Buchta - ZŠ Planá
20. místo - Alex Lampl - ZŠ Bezdružice
21. místo - Kristián Zimáček - ZŠ Planá
22. místo - Bedřich Hlaváč - ZŠ Planá
23. místo - Vojtěch Hlačík - ZŠ Chodová Planá
24. místo - Jan Aizler - ZŠ Planá
25. místo - Filip Šuranyi - ZŠ Planá
26. místo - David Horváth - ZŠ Planá
27. místo - Stanislav Vargončik - ZŠ Planá


Nejmladší žákyně II
1. místo - Marie Ščasnárová - ZŠ Chodová Planá
2. místo - Daniela Fürstová - Baník Stříbro
3. místo - Natálie Havlíčková - ZŠ Planá
4. místo - Renata Pavlasová - ZŠ Planá
5. místo - Kateřina Matúšová - Baník Stříbro
6. místo - Denisa Hrušková - Baník Stříbro
7. místo - Kateřina Suchánková - ZŠ Bezdružice
8. místo - Lucie Krajčíková - Baník Stříbro
9. místo - Ivana Kvasničková - ZŠ Kladruby
10. místo - Eva Suchánková - Baník Stříbro
11. místo - Adéla Kudláčková - ZŠ Chodová Planá
12. místo - Andrea Davidová - ZŠ Planá
13. místo - Barbora Hošková - ZŠ Bezdružice
14. místo - Kateřina Kukučková - ZŠ Planá
15. místo - Eliška Strejčková - ZŠ Planá
16. místo - Monika Janovcová - ZŠ Planá
17. místo - Zdena Výplachová - ZŠ Planá
18. místo - Šárka Čapková - ZŠ Bezdružice
19. místo - Sabina Nováková - ZŠ Planá
20. místo - Tereza Čechurová - ZŠ Planá
21. místo - Barbora Vršková - ZŠ Planá
22. místo - Tereza Chachulová - ZŠ Bezdružice
23. místo - Kateřina Nedbalová - Baník Stříbro
24. místo - Michaela Hrdličková - ZŠ Planá
25. místo - Daniela Jeřábková - ZŠ Planá
26. místo - Tereza Piklová - ZŠ Planá
27. místo - Nela Nezbedová - ZŠ Planá


Nejmladší žáci II
1. místo - Jakub Davidík - Baník Stříbro
2. místo - Jan Veselý - ZŠ Planá
3. místo - Matyáš Krejčí - Baník Stříbro
4. místo - Martin Kapolka - ZŠ Planá
5. místo - Dominik Štrobl - ZŠ Planá
6. místo - Radek Andrle - Baník Stříbro
7. místo - Matúš Poznán - ZŠ Chodová Planá
8. místo - Josef Šlapák - ZŠ Planá
9. místo - Filip Loula - ZŠ Chodová Planá
10. místo - Jaroslav Kotalík - ZŠ Bezdružice
11. místo - Jan Kotschy - ZŠ Planá
12. místo - Daniel Tichý - ZŠ Planá
13. místo - Petr Novák - ZŠ Planá
14. místo - Tomáš Holinka - ZŠ Planá
15. místo - David Kotrányi - ZŠ Planá
16. místo - Bohuslav Danko - ZŠ Planá
17. místo - Denis Hlaváč - ZŠ Planá
18. místo - Josef Karnold - ZŠ Planá


Mladší žákyně
1. místo - Laura Gabčová - Baník Stříbro
2. místo - Aneta Bláhová - Baník Stříbro
3. místo - Kateřina Hrazdilová - Baník Stříbro
4. místo - Alexandra Krištofovičová - Baník Stříbro
5. místo - Petra Bartáková - ZŠ Planá
6. místo - Hana Vargová - Baník Stříbro
7. místo - Kristina Poubová - ZŠ Bezdružice
8. místo - Marlen Kučerová - ZŠ Bezdružice
9. místo - Marie Cupáková - ZŠ Planá
10. místo - Veronika Jansová - Baník Stříbro
11. místo - Jana Ollé - ZŠ Planá
12. místo - Natálie Kubálková - ZŠ Planá
13. místo - Lucie Řezáčová - ZŠ prak. a spec. Mariánské Lázně
14. místo - Tereza Staňková - ZŠ Planá
15. místo - Štěpánka Novotná - ZŠ Planá
17. místo - Dominika Volfová - ZŠ Planá
18. místo - Kamila Trkovská - ZŠ Planá
19. místo - Veronika Hošková - ZŠ Bezdružice
20. místo - Aneta Horvátová - ZŠ Planá
21. místo - Monika Dang - ZŠ Planá
22. místo - Iveta Mašková - ZŠ Planá
23. místo - Barbora Pražáková - ZŠ Planá praktická
24. místo - Alice Davidová - ZŠ Planá
25. místo - Adéla Kapitánová - ZŠ Planá
26. místo - Tereza Pisárová - ZŠ Planá

27. místo - Kateřina Kozáková - ZŠTachov praktická


Starší žáci
1. místo - Marek Vyšín - Baník Stříbro
2. místo - Roman Miklas - Gymnázium Stříbro
3. místo - David Kopl - ZŠ Planá
4. místo - Ondřej Kertis - Baník Stříbro
5. místo - Marek Mundil - Baník Stříbro
6. místo - Adam Matulka - Baník Stříbro
7. místo - Filip Hrubeš - ZŠ Planá
8. místo - Hosam Al Saleh - ZŠ Planá
9. místo - Alex Melichar - ZŠ Planá
10. místo - Tomáš Kubát - ZŠ Planá
11. místo - Tomáš Švejda - ZŠ Planá
12. místo - Miloš Brůha - ZŠ Planá
13. místo - Petr Zušťák - ZŠ Planá
14. místo - Karel Louženský - ZŠ Planá
15. místo - Jakub Niebauer - ZŠ Planá
16. místo - Karel Maydl - ZŠ Bezdružice
17. místo - Kryštof Janata - ZŠ Planá
18. místo - Richard Liška - ZŠ Planá
19. místo - Štěpán Pešta - ZŠ Planá
20. místo - Jakub Soudný - ZŠ Planá
21. místo - Michal Čureja - ZŠ Planá
22. místo - Patrik Zach - ZŠ Planá
23. místo - Tibor Horváth - ZŠ Planá
24. místo - Pavel Karoly - ZŠ Planá


Starší žákyně
1. místo - Veronika Šrámková - ZŠ Stříbro Gagarinova
2. místo - Anna Suková - ZŠ Mar. Lázně - jih
3. místo - Eliška Slovenkaiová - ZŠ Planá
4. místo - Tereza Hreusová - ZŠ Planá
5. místo - Klára Řezáčová - ZŠ prak. a spec. Mariánkské Lázně
6. místo - Andrea Gonová - ZŠ Tachov, Zárečná
7. místo - Kateřina Petříková ZŠ Planá
8. místo - Michaela Matúšová - Baník Stříbro
9. místo - Zuzana Kotrányiová - ZŠ Planá
10. místo - Kristýna Kuncová - ZŠ Bezdružice
11. místo - Michaela Štruncová - ZŠ Planá
12. místo - Alice Nováková - ZŠ Planá
13. místo - Zofia Modrzewská - ZŠ Bezdružice
14. místo - Marie Pražáková - ZŠ Planá praktická
15. místo - Tereza Moulisová - ZŠ Planá
16. místo - Nikola Votavová - ZŠ Planá
17. místo - Ivana Vančurová - ZŠ Planá
18. místo - Vendula Kozáková - ZŠ Planá


Starší žáci
1. místo - Daniel Macik - ZŠ Planá
2. místo - Tomáš Packan - ZŠ Bezdružice
3. místo - Daniel Nogol - HŠ Mariánské Lázně
4. místo - Adam Kolář - ZŠ Bezdružice
5. místo - Josef Ovčačík - ZŠ Planá
6. místo - Radek Homolka - ZŠ Planá
7. místo - David Škarda ZŠ Bezdružice


Dorostenky + ženy
1. místo - Lucie Davidová - Baník Stříbro
2. místo - Pavla Deredimosová - SV Stříbro
3. místo - Soňa Müllerová - Baník Stříbro
4. místo - Simona Pejšová - HŠ Mariánské Lázně
5. místo - Anna Sýkorová - ZŠ JIH, Mariánské Lázně
6. místo - Veronika Šrámková - Baník Stříbro
7. místo - Petra Šrámková - Baník Stříbro
8. místo - Světlana Ambrožová - Sportklub Chodová Planá
9. místo - Zuzana Brümmerová - Sportklub Chodová Planá


Dorostenci a muži
1. místo - Tomáš Jaša - TJ Baník Stříbro
2. místo - David Špindler - AC Mar. Lázně
3. místo - Martin Ovčačík - SOU Světce
4. místo - Ladislav Stach - Stříbro
5. místo - František Polánka - Velká Hleďsebe
6. místo - Jaroslav Stach - TJ Baník Stříbro


Veteráni
1. místo - Zdeněk Škarda - SV Stříbro
2. místo - Ivan David - Cyklodrak Stříbro
3. místo - Jan Flaks - SV Stříbro
4. místo - Milan Málek - SV Stříbro
5. místo - Petr Bukovjan - SV Stříbro
6. místo - Milan Šrámek - SV Stříbro
7. místo - Jaroslav Vlasák - AVL Stříbro
8. místo - Jiří Leško - Cyklodrak Stříbro
9. místo - Václav Šůcha - SV Stříbro
10. místo - Pavel Černý - SV Stříbro
11. místo - Jiří Kalista - Cyklodrak Stříbro
12. místo - Radek Volena - Cyklodrak Stříbro
13. místo - Karel Ganaj - Cyklodrak Stříbro
14. místo - Vladimír Sýkora - Baník Stříbro
15. místo - Vladimír Tolar - SV Stříbro