Turnaj ve vybíjené 4. a 5. tříd

Vybíjená – školní turnaj 4. a 5. tříd
Některé děti nemají sportu nikdy dost. A tak se „sportuchtivé děti“ sešly v úterý 7. února v hale školy na Valech, aby svedly bitvu ve vybíjené. Žáci 4. A a 4. C dorazili na kurt přímo z plaveckého výcviku a po zámeckých schodech, což už samo o sobě je úctyhodný sportovní výkon. Turnaj probíhal plynule a zajímavé byly i výkony sportovců. Pochvalu si zaslouží všechny týmy za sportovní chování. Všechny totiž ochotně půjčovaly hráče týmu 4. C, které sestávalo pouze z pěti reprezentantů. Protože si jejich účasti vážíme, nechali jsme 4. C hrát, ale tato třída nebyla započítána do celkového pořadí. A jak to tedy dopadlo?
1. místo 5.B
2. místo 5.A