Turnaj ve vybíjené 2. a 3. tříd

V úterý 21. března 2017 bojovali žáci 2. a 3. ročníků na školním turnaji ve vybíjené. I když se jedná o naše mladší žáky, byli jsme mnohdy  svědky velmi kvalitních a napínavých zápasů. Rostou nám v těchto mladších dětech nadějní hráči, kteří budou jednou velmi dobře reprezentovat naši školu a bude z čeho vybírat.  Dobré výkony svědčí i o kvalitní práci učitelů tělesné výchovy a sportovních her. A jak tento turnaj dopadl?
1. místo 3. A
2. místo 3. C
3. místo 3. B
4. místo 2. B
5. místo 2. A
6. místo 2. C
Za skvělé výkony si hráči zasloužili sladkosti, diplom a týmy na medailových pozicích nějaké vitamíny. Hlavní cenou byl putovní pohár, který si tentokrát odnesla 3. A. Realizační tandem M a M děkuje za spolupráci fotografce p. uč. Bertě Vrškové, jejíž dokumentační fotografie si můžete prohlédnout v galerii. Ceníme si i hojné účasti fandících rodičů, kteří drželi pěsti svým favoritům. Další sportovní událostí bude okresní kolo 4. - 5. ročníků ve vybíjené 18. 4. v Tachově. 
 
Mgr. Monika Pelánová a Mgr. Martina Koťátkováúterý 21. března 2017 bojovali žáci 2. a 3. ročníků na školním turnaji ve vybíjené. I když se jedná o naše mladší žáky, byli jsme mnohdy  svědky velmi kvalitních a napínavých zápasů. Rostou nám v těchto mladších dětech nadějní hráči, kteří budou jednou velmi dobře reprezentovat naši školu a bude z čeho vybírat.  Dobré výkony svědčí i o kvalitní práci učitelů tělesné výchovy a sportovních her. A jak tento turnaj dopadl?
1. místo 3. A
2. místo 3. C
3. místo 3. B
4. místo 2. B
5. místo 2. A
6. místo 2. C
Za skvělé výkony si hráči zasloužili sladkosti, diplom a týmy na medailových pozicích nějaké vitamíny. Hlavní cenou byl putovní pohár, který si tentokrát odnesla 3. A. Realizační tandem M a M děkuje za spolupráci fotografce p. uč. Bertě Vrškové, jejíž dokumentační fotografie si můžete prohlédnout v galerii. Ceníme si i hojné účasti fandících rodičů, kteří drželi pěsti svým favoritům. Další sportovní událostí bude okresní kolo 4. - 5. ročníků ve vybíjené 18. 4. v Tachově. 
Mgr. Monika Pelánová a Mgr. Martina KoťátkováV úterý 21. března 2017 bojovali žáci 2. a 3. ročníků na školním turnaji ve vybíjené. I když se jedná o naše mladší žáky, byli jsme mnohdy  svědky velmi kvalitních a napínavých zápasů. Rostou nám v těchto mladších dětech nadějní hráči, kteří budou jednou velmi dobře reprezentovat naši školu a bude z čeho vybírat.  Dobré výkony svědčí i o kvalitní práci učitelů tělesné výchovy a sportovních her. A jak tento turnaj dopadl?
1. místo 3. A
2. místo 3. C
3. místo 3. B
4. místo 2. B
5. místo 2. A
6. místo 2. C
Za skvělé výkony si hráči zasloužili sladkosti, diplom a týmy na medailových pozicích nějaké vitamíny. Hlavní cenou byl putovní pohár, který si tentokrát odnesla 3. A. Realizační tandem M a M děkuje za spolupráci fotografce p. uč. Bertě Vrškové, jejíž dokumentační fotografie si můžete prohlédnout v galerii. Ceníme si i hojné účasti fandících rodičů, kteří drželi pěsti svým favoritům. Další sportovní událostí bude okresní kolo 4. - 5. ročníků ve vybíjené 18. 4. v Tachově. 
Mgr. Monika Pelánová a Mgr. Martina Koťátková