Turnaj ve vybíjené 2. a 3. tříd

Úterní odpoledne patřilo "borcům a borkám" ze 2. a 3. tříd, kteří  změřili své síly ve školním turnaji ve vybíjené. Zúčastnila se každá třída této kategorie. Desetičlenné týmy sehrály zápasy systémem každý s každým omezeny časovým limitem 5 minut. I přes  drobné nedokonalosti ve hře bojovali všichni celým srdcem. Konečné pořadí na prvních třech místech je toto: 
1. místo 3. A
2. místo 2. A
3. místo 2. C
Při slavnostním vyhlášení všichni slíbili, že budou i nadále trénovat a zlepšovat se a příští rok se potkáme na kurtech v hale znovu. Poděkování za pomoc při organizaci turnaje patří jak fandícím rodičům, tak pomocníkům z 5. B: J. Šturmovi, R. Švarcbekovi a O. Mellerovi. V měsíci dubnu se naše škola zúčastní okresního kola ve vybíjené 4. a 5. tříd  v Tachově. Držte nám palce!
                                                                                                                                        M. Pelánová, M. Koťátková (rozhodčí)