Turnaj v kopané - McDonald´s Cup okrskové kolo

Ve čtvrtek 27. dubna přivítala ZŠ Planá v okrskovém kole McDonald's Cupu fotbalisty ze ZŠ Chodová Planá. V obou kategoriích 2. - 3. ročníků a 4. - 5. ročníků vyhrála zápasy Základní škola Planá. Vítězství nám však nedala Chodovka zadarmo.  O vedení se oba týmy během zápasů přetahovaly a až do svého konce byly zápasy velmi napínavé. Do okresního kola  postupují oba týmy. Setkáme se tak  znovu v Tachově 10. 5. (kategorie A) a 12.  5. (kategorie B). Gratulujeme k vítězství našim fotbalistům, děkujeme soupeřům, trenérům, rodičům a našim žákům, kteří přišli fandit.  
Mgr. Monika Pelánová

Ve čtvrtek 27. dubna přivítala ZŠ Planá v okrskovém kole McDonald's Cupu fotbalisty ze ZŠ Chodová Planá. V obou kategoriích 2. - 3. ročníků a 4. - 5. ročníků vyhrála zápasy Základní škola Planá. Vítězství nám však nedala Chodovka zadarmo.  O vedení se oba týmy během zápasů přetahovaly a až do svého konce byly zápasy velmi napínavé. Do okresního kola  postupují oba týmy. Setkáme se tak  znovu v Tachově 10. 5. (kategorie A) a 12.  5. (kategorie B). Gratulujeme k vítězství našim fotbalistům, děkujeme soupeřům, trenérům, rodičům a našim žákům, kteří přišli fandit.  

                                                                                                                                                                        Mgr. Monika Pelánová

FOTOGALERIE