Školní kolo turnaje ve vybíjené 4. a 5. tříd

V úterý 12. ledna 2016 proběhl školní turnaj ve vybíjené smíšených družstev. Účastníci ze 4. a 5. tříd sestavili za svoji třídu desetičlenná  družstva a poměřili svoje síly na dvou hřištích v naší hale. Konečné pořadí je následující:
1. místo - třída 5.A
2. místo - třída 5.C
3. místo - třída 4.B
4. místo - třída 5.B
5. místo - třída 4.A
Z účastníků budou vybráni nejlepší hráči, kteří pojedou reprezentovat naši školu do okresního kola v Tachově.
Gratulujeme vítězům  a děkujeme všem účastníkům.
Za realizační tým: M. Pelánová a M. Koťátková