Sbírka pro psí útulek v Mariánských Lázních

Blíží se vánoční svátky, čas, kdy ještě více než jindy myslíme na své blízké. Ale také na ty, kteří nemají takové štěstí, aby tyto nejkrásnější svátky v roce prožili obklopeni láskou se svými nejbližšími. Smutné osudy nepotkávají jen nás, lidi, ale také němé tváře... v loňském školním roce jsme uspořádali 2x sbírku pro psí útulek v Mariánských Lázních. V obou případech jsme se setkali s velkým úspěchem a pochopením. A tak si dovoluji vás i v tomto roce opět požádat, pokud můžete a chcete pomoci, přispějte nám i letos do sbírky čímkoliv, co  útulku pomůže v péči o tyto bezbranné tvorečky, kteří to v životě také často neměli jednoduché, ale bez nás, lidí, si neumí sami pomoci. Vítáno je cokoliv - piškoty, konzervy, granule...a v tomto období přicházející zimy i teplé staré deky do kotců....Opravdu velice děkuji a věřím, že i letos bude naše sbírka úspěšná a někomu opět pomůžeme.

Mgr. Jana Pudilová