Prvňáčci školního roku 2014/2015

1.září 2014 byl slavnostní den pro mnohé maminky, tatínky a pro všechny ostatní příbuzné.

Ale především pro 82 dětí, které se tímto dnem staly školáky. Noví školáci byli přivítáni nejen třídními učitelkami, ale i panem ředitelem, paní starostkou a zástupkyní  ředitele školy pro první stupeň ZŠ.

Prvňáčci se dokázali pěkně představit, nakreslili první obrázek pro paní učitelku a rodiče obdrželi první informace o dění ve škole.

Přejeme jim úspěšný školní rok!

Na fotogalerii se můžete podívat zde.