Přespolní běh - krajské kolo

            Po vítězství starších žákyň v okresním kole přespolního běhu se naše děvčata zúčastnila krajského kola, které se opět konalo v Tachově.

            Do závodu nastoupila naše osvědčená sestava: P. Bartáková, N. Kubálková, Š. Rabová, L. Lehovcová, D. Rozhoňová a M. Martinkovičová. Dívky rozeběhly závod na 1500 metrů velmi dobře. I když již po několika stovkách metrů se od ostatních odpoutala tři děvčata Přeštic, jejichž družstvo potvrdilo svoji dominanci, naše dívky se držely ve veliké skupině zbývajících závodnic. Postupně začaly některé ze závodnic ztrácet na tuto hlavní skupinu. Naše žákyně k těm, kteří ztrácely síly, naštěstí nepatřily a v závěru tohoto souboje o umístění poznaly, že vyrovnanost je to, co v těchto kolektivních závodech slaví úspěch. Díky dílčím umístění jim tento kolektivní projev vynesl vynikající druhé místo mezi nejlepšími reprezentanty Plzeňského kraje ve své kategorii.

            Děvčata, děkujeme za úspěšnou reprezentaci školy a paní učitelce za výbornou přípravu a šťastný výběr při hodinách tělesné výchovy.